Leírás és Paraméterek
DEWALT DWE4156-QS
Továbbfejlesztett szénkefetartó,csökkentve a szénkefekopást megnövelve az élettartamot
Keskeny hajtóműház lehetővé teszi a szűk helyen történő munkavégzést
Műgyanta bevonatú tekercsek nagyobb tartósságot biztosítanak
100% golyoscsapágyozás a megnövelt hatékonyságért és tartósságért
Tartozékok: védőburkolat, állítható oldalfogantyú, tárcsarögzítő, szerszám
| Csiszolótányér-átmérő | 100 - 125 mm |
| Üresjárati fordulatszám | 8 000 - 20 000 /min |
| Korongátmérő | 125mm |
| Felvett teljesítmény | 900 W |
| Üresjárati fordulatszám | 11800 /perc |
| Tárcsaátmérő | 115 mm |
| Kihajtótengely | M14 |
| Tömeg | 2.0 kg |
| Hosszúság | 270 mm |
| Magasság | 80 mm |
| Kéz/kar vibráció - köszörülés | 11 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 6.8 m/s2 |
| Kéz/kar vibráció - csiszolás | 1.5 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K 2 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Hangnyomás | 90 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K1 (hang) | 5 dB(A) |
| Akusztikus nyomás | 101 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 5 dB(A) |
Hasonló termékek
35.365 Ft
31.990 Ft
(25.189 Ft + ÁFA)
10%
Raktáron
34.925 Ft
(27.500 Ft + ÁFA)
Raktáron
32.175 Ft
(25.335 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
30.180 Ft
(23.764 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
30.160 Ft
(23.748 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
41.940 Ft
(33.024 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat