Leírás és Paraméterek
DEWALT DWE4117-QS
950W 125mm-es sarokcsiszoló csúszókapcsolóval
A motor védett a kopás elleni kopás ellen a hosszabb élettartam érdekében
Az önkapcsoló szénkefék megakadályozzák a horgonyok sérülését, és így növelik a motor élettartamát
A felülre szerelt orsóretesz gomb lehetővé teszi a maximális csiszolási mélységet
Tartozékok: védőburkolat sarokcsiszolóhoz, szorítóanya, pótfogantyú, imbuszkulcs
| Csiszolótányér-átmérő | 100 - 125 mm |
| Üresjárati fordulatszám | 8 000 - 20 000 /min |
| Korongátmérő | 125mm |
| Súly | 1,99 kg |
| Kimeneti teljesítmény | 950 W |
| Lemezátmérő | 125 mm |
| Max. tárcsaátmérő | 125 mm |
| Terheletlen fordulatszám | 12000 rpm |
| Felvett teljesítmény | 950 W |
| Orsó | M14 |
| Kapcsoló típusa | csúszókapcsoló |
| Motorfék | Nem |
| Változtatható fordulatszám | Nem |
Hasonló termékek
30.160 Ft
(23.748 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
30.180 Ft
(23.764 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
27.860 Ft
24.990 Ft
(19.677 Ft + ÁFA)
10%
Raktáron
27.250 Ft
(21.457 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
32.175 Ft
(25.335 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
24.590 Ft
(19.362 Ft + ÁFA)
Raktáron
34.925 Ft
(27.500 Ft + ÁFA)
Raktáron
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat