Leírás és Paraméterek
DEWALT DWE4057-QS
Az áramkimaradás kapcsolónak köszönhetően a gép nem indul automatikusan újra az áramkimaradás megszűnése után
Továbbfejlesztett szénkefetartó csökkentve a szénkefekopást megnövelve az élettartamot
A lágyindítás növeli az ellenőrzést az indítás során
Keskeny hajtóműház lehetővé teszi a szűk helyen történő munkavégzést
Tartozékok: védőburkolat, állítható oldalfogantyú, tárcsarögzítő, szerszám
| Csiszolótányér-átmérő | 100 - 125 mm |
| Üresjárati fordulatszám | 8 000 - 20 000 /min |
| Korongátmérő | 125mm |
| Felvett teljesítmény | 800 W |
| Üresjárati fordulatszám | 11800 /perc |
| Tárcsaátmérő | 125 mm |
| Kihajtótengely | M14 |
| Tömeg | 1.8 kg |
| Hosszúság | 270 mm |
| Magasság | 80 mm |
| Kéz/kar vibráció - köszörülés | 9.4 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 7.5 m/s2 |
| Kéz/kar vibráció - csiszolás | 1.5 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K 2 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Hangnyomás | 91 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K1 (hang) | 3 dB(A) |
| Akusztikus nyomás | 101 dB(A) |
Hasonló termékek
30.180 Ft
(23.764 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
30.160 Ft
(23.748 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
34.925 Ft
(27.500 Ft + ÁFA)
Raktáron
35.365 Ft
31.990 Ft
(25.189 Ft + ÁFA)
10%
Raktáron
35.545 Ft
(27.988 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
27.860 Ft
24.990 Ft
(19.677 Ft + ÁFA)
10%
Raktáron
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat