Leírás és Paraméterek
DEWALT DWE4016-QS
Az áramkimaradás kapcsolónak köszönhetően a gép nem indul automatikusan újra, amikor megszűnik az áramkimaradás
Továbbfejlesztett szénkefetartó csökkenti a szénkefekopást megnövelve így az élettartamot
Keskeny hajtóműház lehetővé teszi a szűk helyen történő munkavégzést
Műgyanta bevonatú tekercsek nagyobb tartósságot biztosítanak
Tartozékok: szerszám nélküli burkolat, állítható oldalfogantyú, tárcsarögzítő, szerszám
| Csiszolótányér-átmérő | 100 - 125 mm |
| Üresjárati fordulatszám | 8 000 - 20 000 /min |
| Korongátmérő | 115mm |
| Elektromos teljesítmény | 730 W |
| Üresjárati fordulatszám | 11000 ford./perc |
| Max. korong átmérő | 115 mm |
| Menetes tengely | M14 |
| Súly | 1,8 kg |
| Kéz / kar rezgés – csiszolás | 5,1 m / s² |
| K 1 bizonytalanság (rezgés) | 1,5 m / s² |
| Hangnyomás | 86 dB (A) |
| A hangnyomás bizonytalansága | 3 dB (A) |
| Hangerő | 97 m / s² |
| A hangteljesítmény bizonytalansága | 3 dB (A) |
Hasonló termékek
30.160 Ft
(23.748 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
32.175 Ft
(25.335 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
27.860 Ft
24.990 Ft
(19.677 Ft + ÁFA)
10%
Raktáron
27.250 Ft
(21.457 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
34.925 Ft
(27.500 Ft + ÁFA)
Raktáron
35.365 Ft
31.990 Ft
(25.189 Ft + ÁFA)
10%
Raktáron
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat