Leírás és Paraméterek
DEWALT DWE399-QS
Ideális gázbeton blokkok, gipszkartonok vágásához
Nagyteljesítményű meghajtómotor minden felhasználói igényt kielégít
Két darab tartós fűrészlap mozog egymással ellentétes irányban, ezáltal a munkadarab nem mozdulhat el vágás közben
Porvédett hajtómű és csapágyazás - hosszú élettartam
Tartozékok: TCT keményfémlapkás fűrészlap gázbetonhoz, szerszám
| Felvett teljesítmény | 1700 W |
| Leadott teljesítmény | 900 W |
| Üresjárati löketszám | 3000 löket/perc |
| Lökethossz | 40 mm |
| Laphossz | 43.0 cm |
| Lapstop | 0.2 s |
| Tömeg | 5.5 kg |
| Hosszúság | 918 mm |
| Magasság | 219 mm |
| Súlyozott rezgésgyorsulás | 5.4 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Hangnyomás | 95 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K 3 (hang) | 3 dB(A) |
| Akusztikus nyomás | 104 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 5.6 dB(A) |
Hasonló termékek
215.645 Ft
(169.799 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
182.470 Ft
(143.677 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
239.340 Ft
(188.457 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
337.500 Ft
(265.748 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
405.220 Ft
(319.071 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat