Leírás és Paraméterek
DEWALT DWE398-QS
1700 W-os vezetékes alligátor fűrész, ami ideális 20-as Poroton téglák darabolásához. Könnyen és gyorsan cserélhetőek a fűrészlapok, a masszív alumínium öntvény pedig rendkívül tartós.
Biztonsági kapcsolóval van ellátva a gép, valamint gumibetétes fogantyúval. A pontosságot segíti, hogy csak a két fűrészlap mozog, egymással párhuzamosan, így a munkadarab mozdulatlan marad vágás közben.
Tartozékok: 39 fogú TCT fűrészlap és a cseréhez szükséges szerszám.
| Felvett teljesítmény | 1700 W |
| Leadott teljesítmény | 900 W |
| Üresjárati löketszám | 3000 löket/perc |
| Lökethossz | 40 mm |
| Laphossz | 43 cm |
| Lapstop | 0.2 s |
| Tömeg | 5.5 kg |
| Hosszúság | 918 mm |
| Magasság | 219 mm |
| Súlyozott rezgésgyorsulás | 5.4 m/s2 |
| Hangnyomás | 95 dB(A) |
Hasonló termékek
201.425 Ft
(158.602 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
239.340 Ft
(188.457 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
182.470 Ft
(143.677 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
337.500 Ft
(265.748 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
405.220 Ft
(319.071 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat