Leírás és Paraméterek
DEWALT DWE349-QS
Kompakt méretű, könnyű vezetékes dekopír fűrész, nagyteljesítményű motorral. 3 fokozatban állítható a penge előtolása, 6 fokozatban a sebesség, a dőlésszög szerszám nélkül egészen 45-ig variálható. 15 és 30 foknál rögzíthető a fűrészlap dőlése.
| Teljesítmény | 650 W |
| Löket hossz | 20 mm |
| Löketszám | 500 - 3200 1/min |
| Vágási mélység fában | 85 mm |
| Vágási mélység acélban | 10 mm |
| Előtolás módja | 3 fokozatos |
| Hosszúság | 200 mm |
| Szélesség | 100 mm |
| Magasság | 200 mm |
Hasonló termékek
34.295 Ft
29.990 Ft
(23.614 Ft + ÁFA)
13%
Raktáron
22.780 Ft
(17.937 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
21.500 Ft
(16.929 Ft + ÁFA)
Raktáron
68.785 Ft
(54.161 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
17.270 Ft
(13.598 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
93.580 Ft
(73.685 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
97.160 Ft
(76.504 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
106.635 Ft
(83.965 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat