Leírás és Paraméterek
DEWALT DWE315-QS
0 - 22.000 OPM változtatható sebességű kapcsoló a végső ellenőrzést biztosítja
Oszcillációs szög 1.6
Univerzális adaptert tartalmazza
Erőteljes 300W-os motor
Tartozékok: oszcillációs fa és szeg penge, oszcillációs rigid kaparó, oszcillációs csiszolótalp, csiszolólapok (25 db vegyes szortiment), univerzális adapter, 5mm-es Hex kulcs
| Leadott teljesítmény | 170 W |
| Leadott teljesítmény | 300 W |
| Rezgés/perc | 0 - 22,000 |
| Kapcsoló típus | Kapcsoló/Szabályozható sebesség |
| Szerszám nélküli tartozék felfogás | Igen |
| Hangnyomás | 86 dB(A) |
| Akusztikus nyomás | 97 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 3 dB(A) |
| Súlyozott rezgésgyorsulás | 16.1 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Feszültség | 230 V |
| Tömeg | 1.475 kg |
| Bosch Tartozék felfogó adapter | Igen |
| Tartósüzemmód kapcsoló | Igen |
| Bizonytalansági tényező K1 (hang) | 3 dB(A) |
Hasonló termékek
65.820 Ft
(51.827 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
68.720 Ft
(54.110 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
74.895 Ft
(58.972 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
82.940 Ft
(65.307 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
85.310 Ft
(67.173 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
35.045 Ft
(27.594 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
28.765 Ft
(22.650 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
27.860 Ft
19.990 Ft
(15.740 Ft + ÁFA)
28%
Raktáron
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat
