Leírás és Paraméterek
DEWALT DWE1622K-QS
Nagyteljesítményű, gyors, tiszta és pontos fúrás acélban
Túlterhelés védelem 3 lépcsős LED kijelzővel mely meggátolja a motor túlterhelését
Univerzális, gyors működtetésű szerszámbefogó: nincs szükség külön szerszámra. Bármilyen 19 mm-es kerek végű (Weldon), egy vagy több vezetőcsúcsos fúrószár csatlakoztatható hozzá
A gép nem indul automatikusan újra, amikor megszűnik az áramkimaradás
Tartozékok: gyorsműködtetésű szerszámbefogó, gravitációs elven működő vágófolyadék tartó, elfordítható fogantyú, fúrószár védő, biztonsági vállheveder, koffer, 16mm-es tokmány és adapter
| Ütő funkció | Nincs |
| Felvett teljesítmény | 1200 W |
| Üresjárati fordulatszám | 300/450 /perc |
| Szerszámbefogó | 19mm -es Weldon |
| Max furatmélység | 50 mm |
| Max. vágóátmérő | 50 mm |
| Fúró nyomóerő | 317 kg |
| Szorítóerő | 3800 N |
| Fúrási ütéshossz | 147 mm |
| Súly | 14.55 kg |
| Mágnestalp mérete | 180 x 84 mm |
| Hangnyomás | 91.5 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K 3 (hang) | 3 dB(A) |
| Akusztikus nyomás | 102.5 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 3 dB(A) |
Hasonló termékek
590.060 Ft
(464.614 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
594.800 Ft
(468.346 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
504.750 Ft
(397.441 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
504.750 Ft
(397.441 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
457.355 Ft
(360.122 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
450.890 Ft
(355.031 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
444.010 Ft
(349.614 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
428.920 Ft
(337.732 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat