Leírás és Paraméterek
DEWALT DWD524KS-QS
Továbbfejlesztett üzemmódváltó befogó optimális teljesítményt és szabályozást biztosít
2-sebességfokozat, sokoldalú használat
Mechanikus kuplung növeli a biztonságot és védelmet
Nagyteljesítményű, 13 mm-es szerszám nélküli gyorstokmány gyors szerszám cserét biztosít
Tartozékok: állítható oldalfogantyú, mélységütköző, koffer
| Tokmány típusa | 13 mm |
| Ütő funkció | Nincs |
| Tokmánykapacitás | 1.5-13 mm |
| Felvett teljesítmény | 1100 W |
| Leadott teljesítmény | 540 W |
| Max nyomaték | 40/20 Nm |
| Üresjárati fordulatszám | 0-1250 0-3500 /perc |
| Ütésszám | 0-56000 /perc |
| Fúrásteljesítmény [fa] | 40 mm |
| Fúrásteljesítmény [acél] | 13 mm |
| Fúrásteljesítmény [beton] | 22 mm |
| Kihajtótengely | 1/2" X 20 U.N.F |
| Tömeg | 2.8 kg |
| Hosszúság | 370 mm |
| Magasság | 210 mm |
| Kéz/kar vibráció - fémek | 5.5 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 4.3 m/s2 |
| Kéz/kar vibráció - ütőerő | 18 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 6.3 m/s2 |
| Hangnyomás | 94 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K1 (hang) | 3 dB(A) |
| Akusztikus nyomás | 105 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 3 dB(A) |
Hasonló termékek
121.280 Ft
(95.496 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
113.745 Ft
(89.563 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
125.595 Ft
(98.894 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
111.255 Ft
(87.602 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
106.635 Ft
90.462 Ft
(71.230 Ft + ÁFA)
15%
Külső raktárról elérhető
131.570 Ft
(103.598 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat