Leírás és Paraméterek
DEWALT DWD112S-QS
Ideálisan használható kisméretű furatok készítésére fa vagy könnyűfém anyagokban
Teljes fém, 10 mm-es egykezes működtetésű gyorstokmány gyors és egyszerű szerszám cserét tesz lehetővé
A kis tömeg és a kitűnő kiegyensúlyozás kényelmes egykezes kezelhetőséget biztosít
Beépített heveder akasztó segítségével a szerszám felakasztható munka közben, ha mindkét kezünkre szükség van
| Tokmány típusa | 10 mm |
| Ütő funkció | Nincs |
| Tokmánykapacitás | 1.0-10 mm |
| Felvett teljesítmény | 701 W |
| Leadott teljesítmény | 358 W |
| Max nyomaték | 10.9 Nm |
| Üresjárati fordulatszám | 0-2500 /perc |
| Fúrásteljesítmény [fa] | 25 mm |
| Fúrásteljesítmény [acél] | 10 mm |
| Kihajtótengely | 1/2" X 20 U.N.F |
| Tömeg | 1.8 kg |
| Hosszúság | 230 mm |
| Magasság | 190 mm |
| Kéz/kar vibráció - fémek | 13.0 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Hangnyomás | 83 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K1 (hang) | 3 dB(A) |
| Akusztikus nyomás | 94 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 3 dB(A) |
Hasonló termékek
45.015 Ft
39.990 Ft
(31.488 Ft + ÁFA)
11%
Raktáron
46.085 Ft
41.990 Ft
(33.063 Ft + ÁFA)
9%
Raktáron
46.211 Ft
(36.386 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
43.295 Ft
(34.091 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
49.075 Ft
(38.642 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
49.245 Ft
(38.776 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat