Leírás és Paraméterek
DEWALT DWD024S-QS
A kis tömeg biztosítja a könnyű kezelhetőséget és csőkkenti a felhasználó fáradtságát
Kis tömegű, kompakt kivitel, szűk helyeken is használható
Kitűnő teljesítmény/méret arány erőteljes, tartós, kompakt szerszámot eredményez
A szabályozható lassú felpörgésre alkalmas fordulatszám szabályzós kapcsoló lehetővé teszi a precíz furatok elkészítését
Tartozékok: gyorstokmány, 360 fokban állítható oldalfogantyú, mélységütköző
| Tokmány típusa | 13 mm |
| Ütő funkció | Nincs |
| Tokmánykapacitás | 1.5-13 mm |
| Felvett teljesítmény | 701 W |
| Leadott teljesítmény | 302 W |
| Max nyomaték | 8.6 Nm |
| Üresjárati fordulatszám | 0-2800 /perc |
| Ütésszám | 47600 /perc |
| Fúrásteljesítmény [fa] | 25 mm |
| Fúrásteljesítmény [acél] | 13 mm |
| Fúrásteljesítmény [beton] | 16 mm |
| Kihajtótengely | 1/2 x 20 U.N.F |
| Tömeg | 1.82 kg |
| Hosszúság | 255 mm |
| Magasság | 180 mm |
| Kéz/kar vibráció - fémek | 2.5 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Kéz/kar vibráció - ütőerő | 25.3 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 3.1 m/s2 |
| Hangnyomás | 94 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K1 (hang) | 3 dB(A) |
| Akusztikus nyomás | 105 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 3.2 dB(A) |
Hasonló termékek
45.015 Ft
39.990 Ft
(31.488 Ft + ÁFA)
11%
Raktáron
46.085 Ft
41.990 Ft
(33.063 Ft + ÁFA)
9%
Raktáron
46.211 Ft
(36.386 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
43.295 Ft
(34.091 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
49.075 Ft
(38.642 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
49.245 Ft
(38.776 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat