Leírás és Paraméterek
DEWALT DWD014S-QS
A kis tömeg a könnyü kezelhetőséget biztosítja és a kéz fáradékonyságát csökkenti.
A gyorskapcsoló biztosítja a folyamatos fordulatszám ellenörzést a különböző méretű lyukak különböző anyagokban való fúrásához.
A szabályozható lassú felpörgésre alkalmas fordulatszám szabályzós kapcsoló lehetővé teszi a precíz furatok elkészítését.
Kitűnő teljesítmény/méret arány erőteljes, tartós, kompakt szerszámot eredményez
| Tokmány típusa | 10 mm |
| Ütő funkció | Nincs |
| Tokmánykapacitás | 1.0-10 mm |
| Felvett teljesítmény | 550 W |
| Leadott teljesítmény | 269 W |
| Max nyomaték | 7.9 Nm |
| Üresjárati fordulatszám | 0-2800 /perc |
| Fúrásteljesítmény [fa] | 25 mm |
| Fúrásteljesítmény [acél] | 10 mm |
| Kihajtótengely | 1/2" X 20 U.N.F |
| Tömeg | 1.34 kg |
| Hosszúság | 225 mm |
| Magasság | 170 mm |
| Kéz/kar vibráció - fémek | 8.5 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Hangnyomás | 82 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K1 (hang) | 3 dB(A) |
| Akusztikus nyomás | 92 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 2.9 dB(A) |
Hasonló termékek
34.580 Ft
(27.228 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
38.020 Ft
(29.937 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
40.700 Ft
(32.047 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
29.295 Ft
(23.067 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
43.295 Ft
(34.091 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat