Leírás és Paraméterek
DEWALT DWC410-QS
1300 W-os motor lehetővé teszi olyan kemény anyagok vágását, mint a gránit, porcelán, beton és egyéb anyagok
110 mm-es, folyamatos peremű prémium vágótárcsa lehetővé teszi számos anyagféleség vágását kerámiáktól a betonig 34 mm-es vágásmélységben, vizes vagy száraz üzemmódban
Vízcső és állítható fúvóka juttatja el a vizet a vágótárcsához, minek következtében csökken a por mennyisége, növekszik a vágótárcsa élettartama és teljesítménye
Tartozékok: 110 mm-es folyamatos peremű vágótárcsa vizes/száraz vágáshoz, vízcső, szerszám a vágótárcsa cseréhez
| Felvett teljesítmény | 1300 W |
| Leadott teljesítmény | 800 W |
| Tárcsaátmérő | 110 mm |
| Furat méret | 20 mm |
| Üresjárati fordulatszám | 13000 /perc |
| Vágásmélység | 34 mm |
| Szélesség | 240 mm |
| Hosszúság | 252 mm |
| Magasság | 166 mm |
| Tömeg | 3.0 kg |
| Súlyozott rezgésgyorsulás | 4.1 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Hangnyomás | 102 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K 3 (hang) | 3 dB(A) |
| Akusztikus nyomás | 113 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 3 dB(A) |
Hasonló termékek
68.520 Ft
(53.953 Ft + ÁFA)
Raktáron
106.635 Ft
(83.965 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
149.290 Ft
(117.551 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
154.030 Ft
(121.283 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
156.400 Ft
(123.150 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
165.880 Ft
(130.614 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
213.275 Ft
(167.933 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat