Leírás és Paraméterek
DEWALT DW729KN-XS
Ipari radiálkörfűrész egyedülálló vágásteljesítménnyel és pontossággal
Teljesen összeszerelt és beállított kivitelben "K" verzió, mely percek alatt munkába állítható
Tartós, precízen megmunkált vasöntvény kar kiemelkedő pontossággal és élettartammal
Másodpercek alatt pontosan beállítható szélesség, mélység és szögértékek
Tartozékok: 32 fogú fűrészlap, szerszámok, automatikus visszatérés, fűrészlap fék, állvány
| Körfűrészlap átmérő | 315 - 355 mm |
| Vágási tartomány (90°) | 67 - 130 mm |
| Felvett teljesítmény | 4000 W |
| Leadott teljesítmény | 3300 W |
| Fordulatszám | 2780 /perc |
| Fűrészlap átmérő | 350 mm |
| Fűrészlap furat | 30 mm |
| Max. vágás-sebesség | 53 m/mp |
| Max. hosszvágás-szélesség | 920 mm |
| Maximális vágásszélesség 90°-ban | 525 mm |
| Maximális vágásszélesség 45°-ban | 270 mm |
| Max. vágásmélység 90°-nál | 110 mm |
| Max. vágásmélység 45°-nál | 75 mm |
| Tömeg | 149 kg |
| Mélység | 11380 mm |
| Hosszúság | 1800 mm |
| Magasság | 1450 mm |
| Max. vágásmélység | 110 mm |
| Maximális vágásmélység | 525 mm |
| Akusztikus nyomás | 109.0 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 2.9 dB(A) |
| Hangnyomás | 96.0 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K 3 (hang) | 3.0 dB(A) |
| Súlyozott rezgésgyorsulás | 2.0 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
Hasonló termékek
1.329.410 Ft
(1.046.780 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
490.530 Ft
(386.244 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
405.220 Ft
(319.071 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
386.265 Ft
(304.146 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
367.305 Ft
(289.217 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
320.195 Ft
(252.122 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
316.645 Ft
(249.327 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
310.430 Ft
(244.433 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
310.430 Ft
(244.433 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
303.325 Ft
(238.839 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat