Leírás és Paraméterek
DEWALT DW721KN-QS
Radiálkörfűrész 507 mm keresztvágási kapacitással, 90 mm-es vágásmélységgel
Teljesen összeszerelt és beállított kivitelben "K" verzió, mely percek alatt munkába állítható
Megerősített oszlop és alapzat tartja az extra hosszú kart
Tartós, precízen megmunkált vasöntvény karban 4-szeresen csapágyazott fűrészfej könnyen mozgatható és egyedülállóan pontos megvezetést biztosít
Tartozékok: 32 fogú fűrészlap, szerszámok, automatikus visszatérés, fűrészlap fék, állvány
| Körfűrészlap átmérő | 260 - 305 mm |
| Vágási tartomány (90°) | 67 - 130 mm |
| Felvett teljesítmény | 2000 W |
| Leadott teljesítmény | 1580 W |
| Fordulatszám | 3000 /perc |
| Fűrészlap átmérő | 300 mm |
| Fűrészlap furat | 30 mm |
| Max. vágás-sebesség | 36 m/mp |
| Maximális vágásszélesség 90°-ban | 507 mm |
| Maximális vágásszélesség 45°-ban | 342 mm |
| Max. vágásmélység 90°-nál | 90 mm |
| Max. vágásmélység 45°-nál | 60 mm |
| Tömeg | 115 kg |
| Mélység | 1200 mm |
| Hosszúság | 1490 mm |
| Magasság | 1470 mm |
| Max. vágásmélység | 90 mm |
| Maximális vágásmélység | 507 mm |
| Akusztikus nyomás | 109.5 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 3.3 dB(A) |
| Hangnyomás | 96.5 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K 3 (hang) | 3.0 dB(A) |
| Súlyozott rezgésgyorsulás | 2.0 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
Hasonló termékek
490.530 Ft
(386.244 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
405.220 Ft
(319.071 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
386.265 Ft
(304.146 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
367.305 Ft
(289.217 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
320.195 Ft
(252.122 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
316.645 Ft
(249.327 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
310.430 Ft
(244.433 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
310.430 Ft
(244.433 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
303.325 Ft
(238.839 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
263.040 Ft
(207.118 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat