Leírás és Paraméterek
DEWALT DW343K-QS
Nagyteljesítményű, 550 W-os motor elegendő teljesítménytartalékkal minden munkához
Szerszám nélküli, elhajlásmentes, egyszerű fűrészlap csere, pontos vágás
Elektronikus löketszám szabályozás biztonságos vágást tesz lehetővé minden anyagféleségben
Beállítható penge előtolás megnövelt teljesítményt és hosszabb fűrészlap élettartamot biztosít
Tartozékok: szerszám, karcmentes talpborítás, porelszívó adapter, porelszívó burkolat, koffer
| Felvett teljesítmény | 550 W |
| Leadott teljesítmény | 350 W |
| Üresjárati löketszám | 650-3100 löket/perc |
| Lökethossz | 20 mm |
| Szögvágás | 45 ° max. |
| Vágásteljesítmény [fa] | 85 mm |
| Vágásteljesítmény [acél] | 10 mm |
| Max. vágásmélység (könnyűfémekben) | 20 mm |
| Tömeg | 2.0 kg |
| Hosszúság | 250 mm |
| Magasság | 185 mm |
| Kéz/kar vibráció - fa | 7.5 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Kéz/kar vibráció - acél | 8.0 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K 2 (vibráció) | 1.6 m/s2 |
| Hangnyomás | 87 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K1 (hang) | 3.0 dB(A) |
| Akusztikus nyomás | 96 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 6 dB(A) |
Hasonló termékek
45.025 Ft
(35.453 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
93.580 Ft
(73.685 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
97.160 Ft
(76.504 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
34.295 Ft
29.990 Ft
(23.614 Ft + ÁFA)
13%
Raktáron
106.635 Ft
(83.965 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
113.745 Ft
(89.563 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat