Leírás és Paraméterek
DEWALT DW331KT-QS
Nagyteljesítményű, 701 W-os motor löketszám szabályozással 3100 löket/percig
Szerszám nélküli, gyors lapbefogó "T" kiképzésű lapokhoz
Ellensúlyos rezgéscsökkentés és kényelmes gumibetétes fogantyú kényelmes munkavégzést biztosít
4-fokozatú penge előtolás beállítás szabályozza a vágás minőségét
Tartozékok: karcmentes talpburkolat, felszakadásgátló betét, porelszívó adapter, koffer
| Felvett teljesítmény | 701 W |
| Leadott teljesítmény | 445 W |
| Üresjárati löketszám | 0-3100 löket/perc |
| Lökethossz | 26 mm |
| Szögvágás | 45 ° max. |
| Vágásteljesítmény [fa] | 130 mm |
| Vágásteljesítmény [acél] | 12 mm |
| Max. vágásmélység (könnyűfémekben) | 30 mm |
| Tömeg | .4.5 kg |
| Hosszúság | 250 mm |
| Magasság | 210 mm |
| Kéz/kar vibráció - fa | 6.0 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 2.0 m/s2 |
| Kéz/kar vibráció - acél | 5.0 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K 2 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Hangnyomás | 86 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K1 (hang) | 2.8 dB(A) |
| Akusztikus nyomás | 97 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 2.8 dB(A) |
Hasonló termékek
106.635 Ft
(83.965 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
113.745 Ft
(89.563 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
113.745 Ft
(89.563 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
97.160 Ft
(76.504 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
93.580 Ft
(73.685 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
135.355 Ft
(106.579 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
68.785 Ft
(54.161 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat