Leírás és Paraméterek
DEWALT DCM565N-XJ
Nagy teljesítményű kefementes motor
Önolajozó rendszer - alacsony karbantartás igény
Szerszám nélküli láncfeszítés és csere
Hosszantartó teljesítmény és kényelmes extra fogantyú a hosszantartó munkához
| Akkumulátor feszültség | 18V |
| Típus | Akkumulátoros |
| Feszültség | 18 V |
| Cserélhető akkumulátor | igen |
| Pajzshossz | 30 cm |
| Biztonsági kapcsoló | nincs |
| Második fogantyú | van |
| Vágás egy töltéssel | 140min |
| Olajszint ablak | van |
| Olaj kapacitás | 0.120 L |
| Csúszásmentes markolat | igen |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 96.5 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K1 (hang) | 76.5 dB(A) |
| Súlyozott effektív rezgésgyorsulás m/s2 | 3.5 m/s2 |
| lánc sebesség | 7.68 m/s |
| Tömeg | 4,6 kg |
Hasonló termékek
74.990 Ft
72.740 Ft
(57.276 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
72.990 Ft
70.800 Ft
(55.748 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
68.720 Ft
(54.110 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
64.990 Ft
63.040 Ft
(49.638 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
85.990 Ft
83.410 Ft
(65.677 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
59.990 Ft
58.190 Ft
(45.819 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
59.990 Ft
58.190 Ft
(45.819 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
55.990 Ft
54.310 Ft
(42.764 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
94.790 Ft
(74.638 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
53.505 Ft
44.990 Ft
(35.425 Ft + ÁFA)
16%
Raktáron
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat