Leírás és Paraméterek
DEWALT DCL079-XJ
Dewalt DCL079-XJ 18V XR háromlábú állványos led világítás, háromféle fényerő beállítással, 3000, 1800 és 1000 Lumen fényerő. Az állvány alapja és az akkutartó alacsony elhelyezése biztosítja a maximális stabilitást
Egy méteresre összecsukható szállítás és tárolás céljából
2,2 méteres magasságig állítható
IP54 védelem por és nedvesség ellen
| Akkumulátor | Li-Ion |
| Feszültség | 18 V |
| Izzó típus | LED |
| Fénykibocsátás | 3000, 1800, 1000 lm |
| Védettségi fokozat | IP54 |
| Magasság | 1000 - 2200 mm |
| Hosszúság | 200 mm |
| Tömeg | 7.4 kg |
Hasonló termékek
86.070 Ft
(67.772 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
85.310 Ft
(67.173 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
116.115 Ft
(91.429 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
54.505 Ft
(42.917 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
43.565 Ft
(34.304 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
42.655 Ft
(33.587 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
39.180 Ft
(30.850 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
32.150 Ft
26.990 Ft
(21.252 Ft + ÁFA)
16%
Raktáron
26.110 Ft
(20.559 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
23.355 Ft
(18.390 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat