Csomagajánlatok
DEWALT DCK865P4T gépszett + AJÁNDÉK lézer
Leírás és Paraméterek
DEWALT DCK865P4T-QW
DeWALT DCD796 fúró-csavarozó
2 mechanikus sebesség,teljes fém szerkezet a hosszú élettartam érdekében
Fúró-csavarozó és ütvefúró üzemmód különböző alkalmazásokhoz
15 nyomaték állítási lehetőség,csavarozás különféle anyagokba különböző méretű csavarokkal
Intelligens kapcsoló kialakítás lehetővé teszi a teljes ellenőrzést az alkalmazásnak megfelelően
DeWALT DCF899H ütvecsavarozó
Akár 1625Nm "lazító" nyomaték biztosítja a legszorosabb csavarok eltávolítását
A 3 sebesség és nyomaték beállítások által az eszköz megfelelő a legkülönbözőbb feladatok elvégzéséhez
1/2"(13mm), szerszám nélküli négylapú befogó, gyors és egyszerű szerszám cserét biztosit a különböző feladatok elvégzéséhez
A LED világítás tökéletesen megvilágítja a munkaterületet
DeWALT DCH273 fúrókalapács
Ideális rögzítő elemek, előfúrásához, betonban, téglában, falazóelemben 4-24 mm átmérőig.
Forgás-stop funkció könnyű véséshez vakolatban, csempében illetve vésés stop funkció fúráshoz fémben és fában
Kategóriájában a legjobb rezgéscsillapítással rendelkezik 6,6m/s2 csökkentve a munkavégzési fáradságot és növelve a termelékenységet.
Kefe nélküli motor a hosszabb élettartamért
DeWALT DCG405 sarokcsiszoló
Az elektronikus fék megállítja az eszközt a biztonsági retesz kioldódáskor
Elektronikus tengelykapcsoló csökkenti a visszarúgást
A hátsó fedél csökkenti a motoron átjutó por mennyiségét
2 pozícióba állítható oldalfogantyú
DeWALT DCS367 kardfűrész
Kompakt robusztus felépítés megkönnyíti a szűk helyeken való munkavégzést
Kivalló súlyelosztás a középen elhelyezkedő motornak köszönhetően
4 pozícióban állítható fűrészlap rögzítő alkalmassá teszi merülő vágásra és sokoldalú felhasználást biztosít
Gyors, szerszám nélküli fűrészlapcsere
DeWALT DCS334 szúrófűrész
Nagyteljesítményű, ventillátorhűtésű Dewalt PM 47 motor cserélhető szénkefékkel továbbá 3000löket/perc-el gyors vágást eredményez
Új intelligens szabályozható kapcsoló biztonsági reteszeléssel ellátva a megnövelt felhasználás és biztonság miatt.
Szerszám nélkül állítható karcmentes talp mindkét oldalra 45 fokig dönthető
Szabadalmazott, szerszám nélküli lapbefogó szerkezet
DeWALT DCS570 kézi körfűrész
Precíz skála a vágásmélység pontos beállításához (65mm-ig)
Általános hossz- és keresztvágó fűrész
Nagynyomatékú, tartós, kefe nélküli erőteljes meghajtómotor
Stabil blokk felépítés, alacsony vibráció, hosszú élettartam
DeWALT DCS355 rezgőfunkciós
DEWALT kefe nélküli motor mely akár 57%-kal több üzemidőt biztosit a kefés motorral szemben
Gyorsan cserélhető tartozék rendszer lehetővé teszi a pengék és a tartozékok gyors cseréjét szerszám használata nélkül
DUAL-GRIP változtatható fordulatszámú kapcsoló biztosítja a felhasználási sebességet és az alkalmazások ellenőrzését
Fényes LED világítás segíti a munkavégzést sötét helyeken a pontos vágás érdekében
Tartozékok: 4db DeWALT DCB184-XJ akkumulátor 5Ah, 1 db DeWALT DCB132-QW töltő, 4 db DeWALT TSTAK VI DWST1-71195 szerszámos láda
| DeWALT DCD796 akkus fúró-csavarozó | |
| Akkumulátor | XR Li-Ion |
| Feszültség | 18 V |
| Max Nyomaték (kemény) | 70 Nm |
| Max Nyomaték (lágy) | 27 Nm |
| Leadott teljesítmény | 460 W |
| Üresjárati fordulatszám | 0-550/2000 /perc |
| Ütésszám | 0-9350/34000 ütés/perc |
| Tokmánykapacitás | 1.5-13 mm |
| Fúrásteljesítmény [fa] | 40 mm |
| Fúrásteljesítmény [fém] | 13 mm |
| Fúrásteljesítmény [kőzet] | 13 mm |
| Tömeg | 1.3 kg |
| DeWALT DCF899H akkus ütvecsavarozó | |
| Max nyomaték | 135 / 400 / 950 Nm |
| Leadott teljesítmény | 610 W |
| Üresjárati fordulatszám | 0 - 400 / 1200 /1900 /perc |
| Ütésszám percenként | 0 - 2400 /perc |
| Max. csavarátmérő | M20 |
| Tömeg | 2.62 kg |
| Hosszúság | 224 mm |
| Kéz/kar vibráció - ütőerő | 13 m/s2 |
| DeWALT DCH273 akkus fúrókalapács | |
| Szerszámbefogó | SDS-Plus |
| Feszültség | 18 V |
| Leadott teljesítmény | 400 W |
| Ütőenergia (EPTA 05/2009) | 2.1 J |
| Üresjárati fordulatszám | 0-1100 /perc |
| Ütésszám | 0-4600 /perc |
| Fúrásteljesítmény [beton] | 24 mm |
| Fúrásteljesítmény [fa] | 26 mm |
| Fúrásteljesítmény [fém] | 13 mm |
| Tömeg | 2.5 kg |
| DeWALT DCG405 akkus sarokcsiszoló | |
| Felvett teljesítmény | 1000 W |
| Üresjárati fordulatszám | 9000 /perc |
| Tárcsaátmérő | 125 mm |
| Kihajtótengely | M14 |
| Tömeg | 1.75 kg |
| Hosszúság | 310 mm |
| DeWALT DCS367 akkus kardfűrész | |
| Üresjárati löketszám | 0-2900 löket/perc |
| Lökethossz | 28.6 mm |
| Vágásteljesítmény [fa] | 300 mm |
| Vágásteljesítmény [acél profilok, csövek] | 100 mm |
| Max. vágásmélység (PVC-ben) | 160 mm |
| Tömeg | 2.3 kg |
| Hosszúság | 363 mm |
| Magasság | 203 mm |
| Hangnyomás | 88 dB(A) |
| DeWALT DCS334 akkus szúrófűrész | |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Feszültség (V) | 18 |
| Lökethossz (mm) | 26 |
| Vágás mélység fában (mm) | 135 |
| Vágás mélység fémben (mm) | 10 |
| Vezetőtalp dőlése (fok) | 45 |
| Gumírozott fogantyú | Igen |
| Súly (kg) | 3,1 |
| DeWALT DCS570 akkus kézi körfűrész | |
| Üresjárati fordulatszám | 5500 /perc |
| Fűrészlap átmérő | 184 mm |
| Fűrészlap furat | 16 mm |
| Szögvágás | 57 ° max. |
| Max. vágásmélység 90°-nál | 64 mm |
| Tömeg | 3.6 kg |
| DeWALT DCS355 akkus rezgőfunkciós | |
| Akkumulátor | XR Li-Ion |
| Feszültség | 18 V |
| Akkumulátor kapacitás | 2 Ah |
| Leadott teljesítmény | 300 W |
| Rezgés/perc | 0-20,000 |
| Kapcsoló típus | Dual Grip szabályozható |
| Szerszám nélküli tartozék felfogás | Igen |
| Hosszúság | 310 mm |
| Súly | 1.5 kg |

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat