Leírás és Paraméterek
DEWALT DCK853P4-QW 8 gépes akkus szett
A DEWALT változatos gépszettjei úgy lettek összeállítva, hogy az adott munkafolyamat soha ne akadjon meg azért mert nincs eszköz az elvégzéséhez. Legyen szó faipari munkáról, acél vagy gépészeti feladatokról, biztosan találunk olyan készletet amire szüksége van! A DCK (DEWALT Cordless Kit) termékkóddal kezdődő cikkek kettő és tíz eszköz közti skálán helyezkednek el (ezt az első szám jelzi a cikkszámban), a hozzá tartozó akksik számát pedig az utolsó szám jelzi, ezek nagy százalékban 5.0 Ah-s XR akkumulátorok.
Tárolási megoldásban két variácó közül választhatunk, TSTAK és TOUGHSYSTEM.
Ez a készlet az alábbi eszközöket és kiegészítőket, tartozékokat tartalmazza:
DEWALT DCL050 lámpa
Változtatható fény beállítások a maximális fényerő vagy hosszabb üzemidő érdekében
225-450 lumen teljesítmény biztosítja a fényerőt és akár a fénynyalábot
Kilenc pozíciójú csuklós lámpafej
Kihúzható akasztófül
DEWALT DCS355 rezgőfunkciós Multi-Tool
Gyorsan cserélhető tartozék rendszer lehetővé teszi a pengék és a tartozékok gyors cseréjét szerszám használata nélkül
DUAL-GRIP változtatható fordulatszámú kapcsoló biztosítja a felhasználási sebességet és az alkalmazások ellenőrzését
Fényes LED világítás segíti a munkavégzést sötét helyeken a pontos vágás érdekében
Mélységhatároló és egyenes vágás vezető növeli a vágás pontosságát
DEWALT DCS367 kardfűrész
Kompakt robusztus felépítés megkönnyíti a szűk helyeken való munkavégzést
Kivalló súlyelosztás a középen elhelyezkedő motornak köszönhetően
4 pozícióban állítható fűrészlap rögzítő alkalmassá teszi merülő vágásra és sokoldalú felhasználást biztosít
Gyors, szerszám nélküli fűrészlapcsere
DEWALT DCS570 körfűrész
Precíz skála a vágásmélység pontos beállításához (65mm-ig)
Általános hossz- és keresztvágó fűrész
Nagynyomatékú, tartós, kefe nélküli erőteljes meghajtómotor
Stabil blokk felépítés, alacsony vibráció, hosszú élettartam
DEWALT DCH273 fúrókalapács
Kategóriájában egyedülálló fúrási teljesítmény, több mint 90 lyuk (10mm O x 80mm) egy feltöltéssel
Forgás-stop funkció könnyű véséshez vakolatban, csempében illetve vésés stop funkció fúráshoz fémben és fában
A kefe nélküli motor maximális teljesítményt nyújt minimális karbantartással
Elektronikus kuplung az állandó magas nyomatékért és a tartósságért
DEWALT DCD996 ütvefúró-csavarozó
Az új utomatikus nagysebességű ütvefúró-csavarozó 38,250 BMP-vel.
Új 3 pozíciós LED lámpa, Erős/Közepes/Gyenge beállításokkal, 20 perces üzemidővel, LED késleltetéssel, hogy megvilágítsa a munkaterületet
Tartós 3 sebességfokozat teljes fém hajtómű megnövelt használat és élettartam
11 fokozatban állítható precíz nyomaték kuplung minőségi csavarozáshoz
DEWALT DCF887 ütvecsavarozó
A nagy teljesítményű kefe nélküli motor akár 205 Nm nyomatékkal biztosítja a gyors munkavégzést
A 3 sebességfokozat és a nyomaték állítási lehetőség precíz munkavégzést tesz lehetővé
Csavarozás során a precíziós behajtási mód segít elkerülni, hogy kárt okozzunk az anyagban vagy a rögzítőben
3 db körkörösen elhelyezett LED lámpa világítja meg tökéletesen a munkaterületet
DEWALT DCG405 sarokcsiszoló
18V-os kefe nélküli motor, nagyobb teljesítmény az igényes alkalmazásokban.
Az elektronikus fék megállítja az eszközt a biztonsági retesz kioldódáskor.
Elektronikus tengelykapcsoló csökkenti a visszarúgást.
A hátsó fedél csökkenti a motoron átjutó por mennyiségét.
Tartozékok: 4x5.0Ah akku, Töltő, 3xTOUGHSYSTEM tároló (1x150, 1x300, 1x400)
| DEWALT DCL050 KÉZI MUNKALÁMPA | |
| Fényforrás | LED izzó |
| Feszültség | 18 V |
| Méretek ( h x sz x m ) | 95x100x345 mm |
| Súly | 1,1 kg |
| DEWALT DCS355 KEFE NÉLKÜLI REZGŐFUNKCIÓS MULTI-TOOL | |
| Akkumulátor | XR Li-Ion |
| Feszültség | 18 V |
| Akkumulátor kapacitás | 2 Ah |
| Leadott teljesítmény | 300 W |
| Rezgés/perc | 0-20,000 |
| Kapcsoló típus | Dual Grip szabályozható |
| Szerszám nélküli tartozék felfogás | Igen |
| Hosszúság | 310 mm |
| Súly | 1.5 kg |
| DEWALT DCS367 18V XR KEFE NÉLKÜLI KARDFŰRÉSZ | |
| Üresjárati löketszám | 0-2900 löket/perc |
| Lökethossz | 28.6 mm |
| Vágásteljesítmény [fa] | 300 mm |
| Vágásteljesítmény [acél profilok, csövek] | 100 mm |
| Max. vágásmélység (PVC-ben) | 160 mm |
| Tömeg | 2.3 kg |
| Hosszúság | 363 mm |
| Magasság | 203 mm |
| Hangnyomás | 87 dB(A) |
| Akkumulátor | XR Li-Ion |
| Feszültség | 18 V |
| DEWALT DCS570 18V XR KEFE NÉLKÜLI 184MM KÖRFŰRÉSZ | |
| Üresjárati fordulatszám | 5500 /perc |
| Fűrészlap átmérő | 184 mm |
| Fűrészlap furat | 16 mm |
| Szögvágás | 57 ° max. |
| Max. vágásmélység 90°-nál | 64 mm |
| Tömeg | 3.6 kg |
| Hosszúság | 355 mm |
| Magasság | 245 mm |
| Akkumulátor | Li-Ion |
| Feszültség | 18V |
| DEWALT DCH273 18V-os akkumulátoros fúrókalapács | |
| Szerszámbefogó | SDS-Plus |
| Feszültség | 18 V |
| Leadott teljesítmény | 400 W |
| Ütőenergia (EPTA 05/2009) | 2.1 J |
| Üresjárati fordulatszám | 0-1100 /perc |
| Ütésszám | 0-4600 /perc |
| Fúrásteljesítmény [beton] | 24 mm |
| Fúrásteljesítmény [fa] | 26 mm |
| Fúrásteljesítmény [fém] | 13 mm |
| Tömeg | 2.5 kg |
| Akkumulátor | XR Li-Ion |
| DEWALT DCD996 18V XR Li-Ion kefe nélküli prémium ütvefúró-csavarozó | |
| Akkumulátor | XR Li-Ion |
| Feszültség | 18 V |
| Max Nyomaték (kemény) | 95 Nm |
| Max Nyomaték (lágy) | 66 Nm |
| Leadott teljesítmény | 820 W |
| Üresjárati fordulatszám | 0-450/1300/2000 /perc |
| Ütésszám | 0-8600/25500/38250 ütés/perc |
| Tokmánykapacitás | 1.5-13 mm |
| Fúrásteljesítmény [fa] | 55 mm |
| Fúrásteljesítmény [fém] | 15 mm |
| Fúrásteljesítmény [kőzet] | 16 mm |
| Tömeg | 2.1 kg |
| DEWALT DCF887 kefe nélküli 3 sebességes ütvecsavarozó | |
| Akkumulátor | Li-Ion |
| Feszültség | 18 V |
| Max nyomaték | 205 Nm |
| Leadott teljesítmény | 400 W |
| Üresjárati fordulatszám | 0-1000, 0-2800, 0-3250 /perc |
| Ütésszám percenként | 0 - 3800 /perc |
| Max. csavarátmérő | TBC |
| Szerszámbefogó | 6.35mm (1/4") |
| Tömeg | 1.56 kg |
| DEWALT DCG405 18V XR 125MM KEFE NÉLKÜLI SAROKCSISZOLÓ | |
| Felvett teljesítmény | 1000 W |
| Üresjárati fordulatszám | 9000 /perc |
| Tárcsaátmérő | 125 mm |
| Kihajtótengely | M14 |
| Tömeg | 1.75 kg |
| Akkumulátor | Li-Ion |
| Feszültség | 18 V |
| Leadott teljesítmény | 800 W |

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat