Leírás és Paraméterek
DEWALT DCK623P3-QW
DeWalt DCD796 fúró-csavarozó
Kefe nélküli motor technológia kiváló hatékonyság
2 mechanikus sebesség, teljes fém szerkezet a hosszú élettartam érdekében
Fúró-csavarozó és ütvefúró üzemmód különböző alkalmazásokhoz
15 nyomaték állítási lehetőség, csavarozás különféle anyagokba különböző méretű csavarokkal
DeWalt DCF887 ütvecsavarozó
A nagy teljesítményű kefe nélküli motor akár 205 Nm nyomatékkal biztosítja a gyors munkavégzést
A 3 sebességfokozat és a nyomaték állítási lehetőség precíz munkavégzést tesz lehetővé
Csavarozás során a precíziós behajtási mód segít elkerülni, hogy kárt okozzunk az anyagban vagy a rögzítőben
3 db körkörösen elhelyezett LED lámpa világítja meg tökéletesen a munkaterületet
DeWalt DCS570 körfűrész
Precíz skála a vágásmélység pontos beállításához (65 mm-ig)
Általános hossz- és keresztvágó fűrész
Nagy nyomatékú, tartós, kefe nélküli erőteljes meghajtómotor
Stabil blokk felépítés, alacsony vibráció, hosszú élettartam
DeWalt DCS367 kardfűrész
Kompakt robusztus felépítés megkönnyíti a szűk helyeken való munkavégzést
Kivalló súlyelosztás a középen elhelyezkedő motornak köszönhetően
4 pozícióban állítható fűrészlap rögzítő alkalmassá teszi merülő vágásra és sokoldalú felhasználást biztosít
Gyors, szerszám nélküli fűrészlapcsere
DeWalt DCG405 sarokcsiszoló
Az elektronikus fék megállítja az eszközt a biztonsági retesz kioldódáskor.
Elektronikus tengelykapcsoló csökkenti a visszarúgást.
A hátsó fedél csökkenti a motoron átjutó por mennyiségét.
Gumírozott felületkezelés a fokozott tapadásért és kényelemért.
DEWALT DCL050 lámpa
Változtatható fény beállítások a maximális fényerő vagy hosszabb üzemidő érdekében
225-450 lumen teljesítmény biztosítja a fényerőt és akár a fénynyalábot
Akár 10 órányi üzemidő
Kilenc pozíciójú csuklós lámpafej
Tartozékok: 1 db Töltő, 3 db 5.0 Ah akku, 2 db DS300 Tough System koffer
| DeWalt DCG405 sarokcsiszoló | |
| Felvett teljesítmény | 1000 W |
| Üresjárati fordulatszám | 9000 /perc |
| Tárcsaátmérő | 125 mm |
| Kihajtótengely | M14 |
| DeWalt DCS367 kardfűrész | |
| Üresjárati löketszám | 0-2900 löket/perc |
| Lökethossz | 28.6 mm |
| Vágásteljesítmény [fa] | 300 mm |
| Vágásteljesítmény [acél profilok, csövek] | 100 mm |
| Max. vágásmélység (PVC-ben) | 160 mm |
| DeWalt DCS570 körfűrész | |
| Üresjárati fordulatszám | 5500 /perc |
| Fűrészlap átmérő | 184 mm |
| Fűrészlap furat | 16 mm |
| Szögvágás | 57 ° max |
| Max. vágásmélység 90°-nál | 64 mm |
| DeWalt DCF887 ütvecsavarozó | |
| Max nyomaték | 205 Nm |
| Leadott teljesítmény | 400 W |
| Üresjárati fordulatszám | 0-1000, 0-2800, 0-3250 /perc |
| Ütésszám percenként | 0-3800 /perc |
| Max. csavarátmérő | TBC |
| Szerszámbefogó | 6.35mm (1/4") |
| DeWalt DCD796 ütvefúró-csavarozó | |
| Max Nyomaték (kemény) | 70 Nm |
| Max Nyomaték (lágy) | 27 Nm |
| Leadott teljesítmény | 460 W |
| Üresjárati fordulatszám | 0-550/2000 /perc |
| Ütésszám | 0-9350/34000 ütés/perc |
| Tokmánykapacitás | 1.5-13 mm |
| Fúrásteljesítmény [fa] | 40 mm |
| Fúrásteljesítmény [fém] | 13 mm |
| Fúrásteljesítmény [kőzet] | 13 mm |
| DEWALT DCL050 LÁMPA | |
| Akkumulátor | Li-Ion |
| Feszültség | 18 V |
| Fényerő | 250-500 Lumen |
| Izzó típus | LED |
| Magasság | 345 mm |
| Hosszúság | 95 mm |
| Súly(akku nélkül) | 0,6 kg |
| IP | 54 |

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat
