Leírás és Paraméterek
DEWALT DCK422P3-QW
DeWalt DCD796 ütvefúró-csavarozó
Kefe nélküli motor technológia, 2 mechanikus sebesség, teljes fém szerkezet
Fúró-csavarozó és ütvefúró üzemmód, 15 nyomaték állítási lehetőség
Intelligens kapcsoló kialakítás, ergonomikus kialakítás és gumírozott fogantyú
DeWalt DCF887 ütvecsavarozó
A nagy teljesítményű kefe nélküli motor akár 205 Nm nyomatékkal biztosítja a gyors munkavégzést
A 3 sebességfokozat és a nyomaték állítási lehetőség precíz munkavégzést tesz lehetővé
Csavarozás során a precíziós behajtási mód segít elkerülni, hogy kárt okozzunk az anyagban vagy a rögzítőben
3 db körkörösen elhelyezett LED lámpa világítja meg tökéletesen a munkaterületet
DeWalt DCG405 sarokcsiszoló
18V-os kefe nélküli motor, nagyobb teljesítmény az igényes alkalmazásokban
Az elektronikus fék megállítja az eszközt a biztonsági retesz kioldódáskor
Elektronikus tengelykapcsoló csökkenti a visszarúgást
A hátsó fedél csökkenti a motoron átjutó por mennyiségét
DeWalt DCH273 fúrókalapács
Kategóriájában egyedülálló fúrási teljesítmény
Forgás-stop illetve vésés stop funkció
A kefe nélküli motor maximális teljesítményt nyújt minimális karbantartással
Elektronikus kuplung
Tartozékok: 3x5.0 Ah akku, töltő, 2xTough System koffer (1 xDS150 + 1x DS300)
| DeWalt DCD796 ütvefúró-csavarozó | |
| Akku feszültség | 18 V |
| Leadott teljesítmény | 460 W |
| Max nyomaték | 27 /70 Nm |
| Üresjárati fordulatszám | 0 - 550 /2000 /perc |
| Ütésszám percenként | 0 - 9350 /34000 /perc |
| Fúrásteljesítmény (fa /fém /kő) | 40 /13 /13 mm |
| Tömeg | 1,6 kg |
| DeWalt DCF887 ütvecsavarozó | |
| Akku feszültség | 18 V |
| Leadott teljesítmény | 400 W |
| Max. nyomaték | 205 Nm |
| Fordulatszám (1 /2 /3) | 0 - 1000 /0 - 2800 /0 - 3250 /perc |
| Ütésszám percenként | 0 - 3800 /perc |
| Szerszámbefogó | 6,35 mm (1/4") |
| Méret | 134 x 245 mm |
| Súly | 1,56 kg |
| DEWALT DCG405 sarokcsiszoló | |
| Felvett teljesítmény | 1000 W |
| Üresjárati fordulatszám | 9000 /perc |
| Tárcsaátmérő | 125 mm |
| Kihajtótengely | M14 |
| Tömeg | 1.75 kg |
| Feszültség | 18 V |
| Leadott teljesítmény | 800 W |
| DeWalt DCH273 fúrókalapács | |
| Leadott teljesítmény | 400 W |
| Ütőenergia(EPTA 05/2009) | 2.1 J |
| Üresjárati fordulatszám | 0-1100 /perc |
| Ütésszám | 0-4600 /perc |
| Fúrásteljesítmény [beton] | 24 mm |
| Fúrásteljesítmény [fa] | 26 mm |
| Fúrásteljesítmény [fém] | 13 mm |

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat

