Leírás és Paraméterek
DEWALT DCK377P3T-QW
DeWalt DCD708 fúrócsavarozó
DeWalt DCD708 akkus fúrócsavarozó a legszűkebb helyekre tervezve
2 sebességes, 15-féle nyomaték beállítás, a munkaterület LED megvilágítása
A szénkefe nélküli motor 65 Nm nyomatékot ad le a csak 160 mm hosszú fúrócsavarozóban
Fém áttételek
DeWalt DCF809 ütvecsavarozó
A DeWalt DCF809 a legújabb generációs nagy teljesítményű, ¼ ”-es, vezeték nélküli ütvefúró, nagy nyomatékkal rendkívül kompakt méretben és nagyon kis súllyal
Az innovatív, kefe nélküli motortechnológia révén hosszabb a várható élettartam
Könnyű hosszú távú használat biztonsági elektronikával (az akkumulátor hőmérsékletének állandó ellenőrzése, kisülési védelem)
Tökéletes kezelés a rendkívül kompakt kialakításnak köszönhetően (teljes hossza mindössze 12,5 cm), az ergonómikusan gumírozott markolat pedig tovább fokozza a kényelmet
DeWalt DCH273 fúrókalapács
Kategóriájában egyedülálló fúrási teljesítmény, több mint 90 lyuk (10mm O x 80mm) egy feltöltéssel
Forgás-stop funkció könnyű véséshez vakolatban, csempében illetve vésés stop funkció fúráshoz fémben és fában
A kefe nélküli motor maximális teljesítményt nyújt minimális karbantartással
Elektronikus kuplung az állandó magas nyomatékért és a tartósságért
Tartozékok: 3 db 5Ah DeWalt DCB184-XJ akkumulátor, 1 db DeWalt DCB115-QW töltő, 2 db DeWalt DWST-70703 TSTAK II szerszámgéptartó
| DeWalt DCD708 fúró-csavarozó | |
| Akkumulátor | XR Li-Ion |
| Feszültség | 18 V |
| Akkumulátor kapacitás | 2.0 Ah |
| Max. nyomaték (kemény) | 65 Nm |
| Max. nyomaték (lágy) | 26 Nm |
| Üresjárati fordulatszám | 0-450/1650 /perc |
| Tokmánykapacitás | 1.5-13 mm |
| Fúrásteljesítmény [fa] | 30 mm |
| Tömeg | 1.1 kg |
| Hosszúság | 160 mm |
| DeWalt DCF809 ütvecsavarozó | |
| Feszültség | 18v |
| Max. Nyomaték (Nm) | 190 |
| Fék típusa | Elektromos |
| LED munkalámpa | Igen |
| Akkumulátor kompatibilitás | 18v lítium-ion (XR) |
| Terhelés nélküli fordulatszám (RPM) | 0-2800 |
| Normál csavar kapacitás | M4-M12 |
| Max. Hatások percenként (IPM) | 0-3200 |
| Vezető szár | 1/4 " |
| Teljes hossz (mm) | 130 |
| Kefe nélküli motor | Igen |
| DeWalt DCH273 fúrókalapács | |
| Szerszámbefogó | SDS-Plus |
| Akkumulátor | XR Li-Ion |
| Feszültség | 18 V |
| Leadott teljesítmény | 400 W |
| Ütőenergia(EPTA 05/2009) | 2.1 J |
| Üresjárati fordulatszám | 0-1100 /perc |
| Ütésszám | 0-4600 /perc |
| Fúrásteljesítmény [beton] | 24 mm |
| Fúrásteljesítmény [fa] | 26 mm |
| Fúrásteljesítmény [fém] | 13 mm |
| Tömeg | 2.7 kg |
| Hosszúság | 301 mm |
| Magasság | 202 mm |
| Szélesség | 85 mm |

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat