Leírás és Paraméterek
DEWALT DCK374D1R-QW
DeWalt DCK374D1R-QW Rotary 074 szett piros sugarú önbeálló forgólézer, eltávolítható állvány csatlakozóval
Teljesen automatikus vízszintes és függőleges önszintezéssel
Működési tartomány 45 m/457 m detektorral
Pontosság +/- 3 mm 30 m-en
Tartozékok: 1 x 2 Ah akkumulátor, univerzális töltő, lézervevő, lézerszemüveg, céltábla, fali tartó, TSTAK koffer
| Mérési tartomány | 0 - 450 m |
| Lézervonal színe | Piros |
| Szintezési pontosság | -0,3 - 0,3 mm/m |
| Önszintezési tartomány | -10 - 10 ° |
| Forgási sebesség | 60 1/min, 250 1/min, 600 1/min |
| Lézerdióda | 635 nm |
| Lézerosztály | 2 |
| Akkumulátor feszültség | 18 V |
| Akkumulátor cella típus | Li-Ion |
| Elem típus | Li-Ion akkumulátor |
| Védelmi osztály | IP54 |
| Állványmenet | 5/8 " |
| Súly | 2,2 kg |
Hasonló termékek
355.455 Ft
(279.886 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
345.980 Ft
(272.425 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
592.430 Ft
(466.480 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
246.450 Ft
(194.055 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
663.520 Ft
(522.457 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
222.470 Ft
(175.173 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
215.645 Ft
(169.799 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat