Leírás és Paraméterek
DEWALT DCK368P3T-QW
DEWALT DCH273 fúrókalapács
Forgás-stop funkció könnyű véséshez vakolatban, csempében illetve vésés stop funkció fúráshoz fémben és fában
A kefe nélküli motor maximális teljesítményt nyújt minimális karbantartással
Elektronikus kuplung az állandó magas nyomatékért és a tartósságért
Kategóriájában a legjobb rezgéscsillapítással rendelkezik 6,6m/s2 csökkentve a munkavégzési fáradságot és növelve a termelékenységet
DEWALT DCD796 ütvefúró-csavarozó
2 mechanikus sebesség,teljes fém szerkezet a hosszú élettartam érdekében
Fúró-csavarozó és ütvefúró üzemmód különböző alkalmazásokhoz
15 nyomaték állítási lehetőség,csavarozás különféle anyagokba különböző méretű csavarokkal
Intelligens kapcsoló kialakítás lehetővé teszi a teljes ellenőrzést az alkalmazásnak megfelelően
DEWALT DCF887 ütvecsavarozó
A nagy teljesítményű kefe nélküli motor akár 205 Nm nyomatékkal biztosítja a gyors munkavégzést
A 3 sebességfokozat és a nyomaték állítási lehetőség precíz munkavégzést tesz lehetővé
Csavarozás során a precíziós behajtási mód segít elkerülni, hogy kárt okozzunk az anyagban vagy a rögzítőben
Könnyű, kompakt kivitelezés szűk helyen való használathoz
Tartozékok: 3x5.0 Ah akku, Töltő, 2xTSTAK II tároló
| DEWALT DCH273 fúrókalapács | |
| Szerszámbefogó | SDS-Plus |
| Feszültség | 18 V |
| Leadott teljesítmény | 400 W |
| Ütőenergia (EPTA 05/2009) | 2.1 J |
| Üresjárati fordulatszám | 0-1100 /perc |
| Ütésszám | 0-4600 /perc |
| Fúrásteljesítmény [beton] | 24 mm |
| Fúrásteljesítmény [fa] | 26 mm |
| Fúrásteljesítmény [fém] | 13 mm |
| Tömeg | 2.5 kg |
| Akkumulátor | XR Li-Ion |
| DEWALT DCD796 ütvefúró-csavarozó | |
| Akkumulátor | XR Li-Ion |
| Feszültség | 18 V |
| Max Nyomaték (kemény) | 70 Nm |
| Max Nyomaték (lágy) | 27 Nm |
| Leadott teljesítmény | 460 W |
| Üresjárati fordulatszám | 0-550/2000 /perc |
| Ütésszám | 0-9350/34000 ütés/perc |
| Tokmánykapacitás | 1.5-13 mm |
| Fúrásteljesítmény [fa] | 40 mm |
| Fúrásteljesítmény [fém] | 13 mm |
| Fúrásteljesítmény [kőzet] | 13 mm |
| Tömeg | 1.8 kg |
| DEWALT DCF887 ütvecsavarozó | |
| Akkumulátor | Li-Ion |
| Feszültség | 18 V |
| Max nyomaték | 205 Nm |
| Leadott teljesítmény | 400 W |
| Üresjárati fordulatszám | 0-1000, 0-2800, 0-3250 /perc |
| Ütésszám percenként | 0 - 3800 /perc |
| Max. csavarátmérő | TBC |
| Szerszámbefogó | 6.35mm (1/4") |
| Tömeg | 1.56 kg |

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat