Leírás és Paraméterek
DEWALT DCK358X2T-QW
DeWalt DCH333-QW fúrókalapács
Kategóriájában egyedülálló fúrási teljesítmény, több mint 66 lyuk (18mm O x 80mm) egy feltöltéssel
Forgás-stop funkció könnyű véséshez vakolatban, csempében illetve vésés stop funkció fúráshoz fémben és fában.
Kategóriájában a legjobb rezgéscsillapítással rendelkezik 8,5m/s2 csökkentve a munkavégzési fáradságot és növelve a termelékenységet
Ideális rögzítő elemek, előfúrásához, betonban, téglában, falazóelemben 4-30 mm átmérőig
DeWalt DCG414 sarokcsiszoló
A hátsó fedél alatt lévő légbeömlő nyílások csökkentik a motoron átjutó por mennyiségét
54V kefe nélküli motor a megnövekedett teljesítményért még nehezebb munkák esetében is
Gumírozott felületkezelés a fokozott tapadásért és kényelemért
Süllyesztett tengelyrögzítés lehetővé teszi a maximális vágásmélységet és jobban védi a kapcsolót zárt térben
DeWalt DCD996 ütvefúró-csavarozó
Új automatikus nagysebességű ütvefúró-csavarozó 38,250 BMP növekvő sebességgel
Új 3 pozíciójú LED lámpa, Erős/Közepes/Gyenge beállításokkal, 20 perces üzemidővel, LED késleltetéssel a megvilágított munkaterületért
Tartós 3 sebességfokozat teljes fém hajtómű megnövelt használat és élettartam
11 fokozatban állítható precíz nyomaték kuplung minőségi csavarozáshoz
Tartozékok: 2db 9.0Ah akkumulátor, 2db TSTAK tárolódoboz, 1db gyorstöltő
| DeWalt DCH333-QW fúrókalapács | |
| Akkumulátor feszültség | 18V/54V V |
| Akkumulátor kapacitás | 9.0 Ah |
| Ütőenergia(EPTA 05/2009) | 3.5 J |
| Üresjárati fordulatszám | 0-1000 /perc |
| Ütésszám | 0-4480 /perc |
| Fúrásteljesítmény [beton] | 30 mm |
| Fúrásteljesítmény [fa] | 26 mm |
| Fúrásteljesítmény [fém] | 13 mm |
| Szerszámbefogó | SDS-Plus |
| DeWalt DCG414 sarokcsiszoló | |
| Max. korong átmérő | 125 mm |
| Tápellátás típus | akkumulátor |
| Akkufeszültség | 54 V |
| Akkukapacitás | 6 Ah |
| Üresjárati fordulatszám, 1. sebességfokozat (1/perc) | 9000 |
| DeWalt DCD996 ütvefúró-csavarozó | |
| Feszültség | 18 V |
| Max Nyomaték (kemény) | 95 Nm |
| Max Nyomaték (lágy) | 66 Nm |
| Leadott teljesítmény | 820 W |
| Üresjárati fordulatszám | 0-450/1300 /2000/perc |
| Tokmánykapacitás | 1,5-13 mm |

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat
