Leírás és Paraméterek
DEWALT DCK276T2T-QW
DeWalt DCD996 ütvefúró-csavarozó
Új automatikus, nagysebességű ütvefúró-csavarozó 38,250 BMP növekvő sebességgel
Új 3 pozíciójú LED lámpa, erős/közepes/gyenge beállításokkal, 20 perces üzemidővel, LED késleltetéssel a megvilágított munkaterületért
Tartós 3 sebességfokozat teljes fém hajtómű megnövelt használat és élettartam
11 fokozatban állítható precíz nyomaték kuplung minőségi csavarozáshoz
DeWalt DCF887 ütvecsavarozó
A 3 sebességfokozat és a nyomaték állítási lehetőség precíz munkavégzést tesz lehetővé
Csavarozás során a precíziós behajtási mód segít elkerülni, hogy kárt okozzunk az anyagban vagy a rögzítőben
Könnyű, kompakt kivitelezés szűk helyen való használathoz
3 db körkörösen elhelyezett LED lámpa világítja meg tökéletesen a munkaterületet
Tartozékok: 2db DeWALT 6Ah akkumulátor, 1db DeWALT töltő, 1db DeWALT koffer
| DCF887N-XJ ütvecsavarozó | |
| Akkumulátor feszültség | 18 V |
| Forgatónyomaték | 205 Nm |
| Névleges ütésszám | 0 - 3800 1/min |
| Üresjárati fordulatszám | 0 - 1000 1/min, 2 800 1/min, 3 250 1/min |
| Szerszám felfogatás | 1/4 inch |
| Csavarozási kapacitás | 12 mm |
| Hosszúság | 134 mm |
| Magasság | 195 mm |
| Súly | 1,34 kg |
| DCD996N-XJ ütvefúró-csavarozó | |
| Max. nyomaték (kemény) | 95 Nm |
| Leadott teljesítmény | 820 W |
| Üresjárati fordulatszám | 0 - 450/1300/2000 perc |
| Ütésszám | 0-8600/25500/38250 ütés/perc |
| Tokmánykapacitás | 1.5 - 13 mm |
| Fúrásteljesítmény [fa] | 55 mm |
| Fúrásteljesítmény [fém] | 15 mm |
| Fúrásteljesítmény [kőzet] | 16 mm |
| Tömeg | 2.1 kg |

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat