Leírás és Paraméterek
DEWALT DCK273M2T-QW
DeWalt DCD790 fúrócsavarozó
2 mechanikus sebesség, teljes fém szerkezet a hosszú élettartam érdekében
15 nyomaték állítási lehetőség, csavarozás különféle anyagokba különböző méretű csavarokkal
Intelligens kapcsoló kialakítás lehetővé teszi a teljes ellenőrzést az alkalmazásnak megfelelően
Fényes fehér LED a szerszám talpánál késleltetés funkcióval a jobb láthatóság érdekében továbbá használható a zseblámpa funkció
DeWalt DCH253 fúrókalapács
Forgás-stop funkció könnyű véséshez vakolatban, csempében illetve vésés stop funkció fúráshoz fémben és fában
Új 18 V-os Lítium Ion akkumulátor biztosítja a kiemelkedő teljesítményt és élettartamot
Ideális rögzítő elemek előfúrásához, betonban, téglában, falazóelemben 4-24 mm átmérőig
Kategóriájában a legjobb rezgéscsillapítással rendelkezik: csak 6,6m/s2, csökkentve a munkavégzési fáradságot és növelve a termelékenységet
Tartozékok: 2 x 4.0Ah Li-ion akkumulátor, univerzális töltő, TSTAK VI tároló
| DeWalt DCD790 fúrócsavarozó | |
| Leadott teljesítmény | 360 W |
| Üresjárati fordulatszám | 0-600/2000 ford./perc |
| Tokmány kapacitás | 1,5 - 13 mm |
| Max. nyomaték | 60 Nm |
| Max. fúrási kapacitás (fa) | 38 mm |
| Max. fúrási kapacitás (fémben) | 13 mm |
| Súly | 1,62 kg |
| DeWalt DCH253 fúrókalapács | |
| Szerszámbefogó | SDS-Plus |
| Akkumulátor | XR Li-Ion |
| Feszültség | 18 V |
| Leadott teljesítmény | 400 W |
| Ütőenergia (EPTA 05/2009) | 2.1 J |
| Üresjárati fordulatszám | 0-1200 /perc |
| Ütésszám | 0-4500 /perc |
| Fúrásteljesítmény [beton] | 24 mm |
| Fúrásteljesítmény [fa] | 26 mm |
| Fúrásteljesítmény [fém] | 13 mm |
| Tömeg | 2.5 kg |
| Hosszúság | 301 mm |
| Magasság | 202 mm |
| Szélesség | 85 mm |

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat