Leírás és Paraméterek
DEWALT DCK264P2-QW
DEWALT DCN692 állványszögező
Két választható sebesség optimalizálja a szögbelövő teljesítményét
Előnye a hosszabb üzemidő, gyorsabb szögkilövés, kisebb visszahatás és tartósság, főleg a kisebb szögek kilövésénél
A kefenélküli technológia biztosítja az Ön számára a 90mm-es gyűrűs szög belövését puhafába illetve 63mm-es keményfába
Az egyenkénti üzemmód pontos elhelyezést, a sorozat üzemmód gyors munkavégzést biztosít
DEWALT DCN660 szögező
A kefe nélküli motor élettartama verhetetlen
a mechanikus meghajtás egyenletes teljesítményt nyújt alacsony hőmérsékleten is
Az egyenkénti üzemmód pontos elhelyezést a sorozat üzemmód gyors munkavégzést biztosít
Egyszerű mélységbeállítás számozott tárcsa segítségével, a szerszámnélküli hibaelhárítási lehetőség csökkenti az állásidőt a kioldó kapcsoló megakadályozza a szögek véletlen kilövődését
Tartozékok: 2x 5 ah akkumulátor, töltő, koffer
| DeWalt DCN692-XJ szegbelövő | |
| Akkumulátor feszültség | 18 V |
| Szeg hossza | 50 - 90 mm |
| Tárkapacitás | 55 db |
| Tároló dőlése | 34 ° |
| Hosszúság | 345 mm |
| Szélesség | 125 mm |
| Magasság | 338 mm |
| Súly | 4,1 kg |
| DeWalt DCN660-XJ szegbelövő | |
| Akkumulátor feszültség | 18 V |
| Szeg hossza | 32 - 63 mm |
| Szegátmérő | 1,6 mm |
| Tárkapacitás | 110 db |
| Tároló dőlése | 20 ° |
| Hosszúság | 270 mm |
| Szélesség | 95 mm |
| Magasság | 325 mm |
| Súly | 2,35 kg |

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat
