Leírás és Paraméterek
DEWALT DCK2055T2T-QW
DCD996NT-XJ
Új, 3 pozíciójú LED lámpa, (erős/közepes/gyenge) beállításokkal, késleltetéssel a megvilágított munkaterületért. Tartós 3 sebességfokozat, teljes fém hajtómű, megnövelt használatért és élettartamért. 11 fokozatban állítható precíz nyomaték kuplung a minőségi csavarozáshoz. Hatékony, intelligens indítókapcsoló növeli a szabályozást különböző üzemmódokban.
DCG414NT-XJ
54V-os, kefe nélküli motor a megnövekedett teljesítményért még nehezebb munkák esetében is gond nélkül helyt áll. Elektronikus tengelykapcsoló csökkenti a visszarúgást, az elektronikus fék pedig a korongot kioldódáskor. Gumírozott felületkezelés a fokozott tapadásért és kényelemért, a z oldalfogantyú pedig 2 állásban rögzíthető.
Ez a kiszerelés, a gépek mellett 2 db 6.0 Ah-s 54V-os Flexvolt akkut, töltőt és két egyedi TSTAK koffert tartalmaz.
| DCD996 | |
| Akkumulátor | Flexvolt |
| Feszültéség | 54V |
| Max Nyomaték (kemény) | 95 Nm |
| Max Nyomaték (lágy) | 66 Nm |
| Leadott teljesítmény | 820 W |
| Üresjárati fordulatszám | 0-450/1300/2000 /perc |
| Ütésszám | 0-8600/25500/38250 ütés/perc |
| Tokmánykapacitás | 1.5-13 mm |
| Fúrásteljesítmény (fába) | 55 mm |
| Fúrásteljesítmény (fémbe) | 15 mm |
| Fúrásteljesítmény (falazat) | 16 mm |
| Tömeg | 4kg |
| Hosszúság | 213 mm |
| Magasság | 208 mm |
| Szélesség | 70 mm |
| Hangnyomás | 97 dB(A) |
| DCG414 | |
| Üresjárati fordulatszám | 9000 /perc |
| Tárcsaátmérő | 125 mm |
| Kihajtótengely | M14 |
| Tömeg | 2.2 kg |
| Hosszúság | 400 mm |
| Magasság | 125 mm |
| Hangnyomás | 84 dB(A) |

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat