Leírás és Paraméterek
DEWALT DCH735N-XJ
Az úszó fogantyúval ellátott aktív rezgéscsillapító rendszer rendkívül alacsony, 9,6 m/s2 vibrációt biztosít betonfúráskor és 9 m/s2 véső üzemmódban. Csökkenti a fáradtságot, miközben növeli a biztonságot, a kényelmet és a termelékenységet
Rotációs ütköző téglában, falazatban és könnyű betonozásban történő bontási alkalmazásokhoz
Vezeték nélküli szerszámvezérlő távadó, amely lehetővé teszi a szerszám vezeték nélküli párosítását egy másik vezeték nélküli eszközvezérlő eszközzel, például egy porelszívóval az automatikus aktiváláshoz és leállításhoz
Kefe nélküli motor a jobb üzemidő és a kevesebb karbantartás érdekében
| Tokmány típusa | SDS Max |
| Ütő funkció | Van |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Ütőenergia (EPTA 05/2009) | 13.3 J |
| Kéz/Kar vibráció - ütvefúrás betonban | 9 m/s2 |
| Tömeg | 15,5 kg |
| Akkumulátor | Li-Ion |
| Hosszúság | 580 mm |
| Szerszámbefogó | SDS-Max |
| Kéz/kar vibráció - vésés | 8.8 m/s2 |
| Ütésszám | 1350-2705 /perc |
| Magasság | 284 mm |
| Szélesség | 115 mm |
Hasonló termékek
338.870 Ft
(266.827 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
345.045 Ft
(271.689 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
310.430 Ft
(244.433 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
372.045 Ft
(292.949 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
372.045 Ft
(292.949 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat