Leírás és Paraméterek
DEWALT DCH614N-XJ
Az elfordulásgátló rendszer érzékeli a szerszám irányításának elvesztését, és az áramellátás azonnali leállításával reagál
Kefe nélküli motor a jobb üzemidő és a kevesebb karbantartás érdekében
Vezeték nélküli szerszámvezérlő adó, amely lehetővé teszi a szerszám vezeték nélküli párosítását egy másik vezeték nélküli szerszámvezérlő eszközzel, például porelszívóval, automatikus aktiválás és kikapcsolás céljából
Perform & Protect: alacsony, 8,8m/s²-es rezgés, ami minimálisra csökkenti a felhasználó fáradtságát
Tartozékok: pótfogantyú
| Tokmány típusa | SDS Max |
| Ütő funkció | Van |
| Fúrásteljesítmény [fúrókoronával] | 125 mm |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Ütőenergia (EPTA 05/2009) | 10.5 J |
| Akkumulátor | Li-Ion |
| Tömeg | 11.8 kg |
| Kéz/Kar vibráció - ütvefúrás betonban | 8.8 m/s2 |
| Hosszúság | 526 mm |
| Szerszámbefogó | SDS-Max |
| Kéz/kar vibráció - vésés | 8.1 m/s2 |
| Ütésszám | 1450-2900 /perc |
| Fúrásteljesítmény [beton] | 45 mm |
| Magasság | 251 mm |
| Szélesség | 112 mm |
Hasonló termékek
267.780 Ft
(210.850 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
310.430 Ft
(244.433 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
263.040 Ft
(207.118 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
262.055 Ft
(206.343 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
258.300 Ft
(203.386 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
250.075 Ft
(196.909 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
248.820 Ft
(195.921 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
248.031 Ft
(195.300 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
244.085 Ft
(192.193 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat