Leírás és Paraméterek
DEWALT DCH275P2-QW
D25303D porelszívó rendszert tartalmaz
Forgás-stop funkció könnyű véséshez vakolatban, csempében.
SDS-Plus tokmány és cserélhető gyorstokmány tartozik a kiszereléshez megkönnyítve a szerszám cserét a különböző munkafolyamatokhoz
Ideális rögzítéshez, előfúráshoz betonba, téglába, falazóelemekhez 4-24mm átmérőig
Tartozékok: D25303D porelszívó rendszer, 2 x 5.0Ah XR Li-Ion akkumulátor töltöttség jelzővel, XR univerzális töltő, övakasztó, állítható oldalfogantyú, SDS plus cserélhető gyorstokmány, 13 mm-es cserélhető gyorstokmány, tartós koffer
| Tokmány típusa | SDS plus |
| Ütő funkció | Van |
| Szerszámbefogó | SDS-Plus |
| Feszültség | 18 V |
| Leadott teljesítmény | 400 W |
| Ütőenergia(EPTA 05/2009) | 2.1 J |
| Üresjárati fordulatszám | 0-1100 /perc |
| Ütésszám | 0-4600 /perc |
| Fúrásteljesítmény [beton] | 24 mm |
| Fúrásteljesítmény [fa] | 26 mm |
| Fúrásteljesítmény [fém] | 13 mm |
| Tömeg | 10 kg |
| Hosszúság | 448 mm |
| Magasság | 278 mm |
| Szélesség | 125 mm |
| Kéz/Kar vibráció - ütvefúrás betonban | 6.6 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Kéz/kar vibráció - vésés | 5.4 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K 2 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Kéz/Kar vibráció - fém fúrásnál | <2.5 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K 3 (Vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Kéz/Kar vibráció - csavarozásnál | <2.5 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K 4 (Vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Hangnyomás | 86 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K1 (hang) | 3 dB(A) |
| Akusztikus nyomás | 97 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 3 dB(A) |
| Akkumulátor | XR Li-Ion |
| Akkumulátor kapacitás | 5.0 Ah |
Hasonló termékek
286.735 Ft
(225.776 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
338.870 Ft
(266.827 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
338.870 Ft
(266.827 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
345.045 Ft
(271.689 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
267.780 Ft
(210.850 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
263.040 Ft
(207.118 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat