Leírás és Paraméterek
DEWALT DCH263P1-QW
A DCH263 akkumulátoros SDS-Plus fúrókalapácsot kefe-nélküli motor és 18 V XR akkumulátor működteti
Gyorsan készíthet vele akár 28 mm mély furatokat szilárd betonba, hosszabb üzemidővel
Aktív rezgésszabályzás funkció, 9,1 m/s2 rezgést produkál
3 üzemmóddal rendelkezik, valamint egy LED-es munkalámpa gondoskodik a munkaterület megvilágításáról
Tartozékok: 1db Li-ion 5.0 Ah akkumulátor, töltő, oldalfogantyú, koffer
| Tokmány típusa | SDS plus |
| Ütő funkció | Van |
| Fúrásteljesítmény [fa] | 30 mm |
| Ütőenergia(EPTA 05/2009) | 3J |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Fúrásteljesítmény [fúrókoronával] | 65 mm |
| Tömeg | 5.7 kg |
| Akkumulátor | XR Li-Ion |
| Kéz/Kar vibráció - ütvefúrás betonban | 9.1 m/s2 |
| Hosszúság | 404 mm |
| Fúrásteljesítmény [fém] | 13 mm |
| Kéz/kar vibráció - vésés | 7.7 m/s2 |
| Magasság | 187 mm |
| Fúrásteljesítmény [beton] | 28 mm |
| Bizonytalansági tényező K 2 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Akkumulátor kapacitás | 5 Ah |
| Szélesség | 84 mm |
Hasonló termékek
132.500 Ft
(104.331 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
133.360 Ft
(105.008 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
135.075 Ft
(106.358 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
137.330 Ft
(108.134 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
125.595 Ft
(98.894 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
139.815 Ft
110.452 Ft
(86.970 Ft + ÁFA)
21%
Külső raktárról elérhető
121.280 Ft
(95.496 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
142.185 Ft
(111.957 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat