Leírás és Paraméterek
DEWALT DCH172NT-XJ SDS-Plus fúrókalapács
- 18 V-os kefe nélküli motor a hosszabb üzemidő és a kevesebb karbantartás érdekében
- Ideális rögzítési furatok készítéséhez falazatban és betonban: 4 mm-től 16 mm-ig
- Perform & Protect kötélrögzítési pontok: kategóriájában legjobb, 6,3 m/s²-es rezgés, ami minimalizálja a felhasználó fáradtságát
- LED-lámpa a kiváló láthatóság biztosítása érdekében használat közben
- Zsinórra kész rögzítési pontok
| Akkumulátor feszültség | 18 V |
| Max. ütési energia | 1,4 J |
| Névleges ütésszám | 4980 1 / perc |
| Üresjárati fordulatszám | 1060 1 / perc |
| Furatátmérő acélban | 10 mm |
| Furatátmérő fában | 16 mm |
| Furatátmérő betonban | 16 mm |
| Szerszám felfogatás | SDS-Plus |
| Motor típusa | szénkefementes |
| Hossz | 265 mm |
| Szélesség | 73 mm |
| Magasság | 176 mm |
Hasonló termékek
94.790 Ft
(74.638 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
87.680 Ft
(69.039 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
87.680 Ft
(69.039 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
87.680 Ft
(69.039 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
97.160 Ft
(76.504 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
106.635 Ft
90.462 Ft
(71.230 Ft + ÁFA)
15%
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat