Leírás és Paraméterek
DEWALT DCH172N-XJ SDS-Plus fúrókalapács
DeWalt DCH172N-XJ akkus fúrókalapács, amely elsősorban barkácsolási mukálatokhoz használható.
Gyors fúrási sebességgel és alacsony üzemi rezgéssel rendelkezik.
LED lámpa a munkaterület megvilágágításához.
| Motor típusa | szénkefementes |
| Max. fúrási kapacitás - beton | 16mm |
| Max. fúrási kapacitás - fém | 10mm |
| Max. fúrási kapacitás - fa | 16mm |
| Ütési energia | 1.4 J |
| Üresjárati fordulatszám | 1060 fordulat / perc |
| Kalapácsfúrás betonban | 8,8 m / s² |
| Akkumulátor típusa | XR Li-Ion |
| Szerszámfelfogatás | SDS-Plus |
Hasonló termékek
87.680 Ft
(69.039 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
87.680 Ft
(69.039 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
92.420 Ft
(72.772 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
94.790 Ft
(74.638 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
97.160 Ft
(76.504 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
78.200 Ft
(61.575 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat