Leírás és Paraméterek
DEWALT DCH072L2-QW
Kefe nélküli motor jobb üzemidőt és tartósságot biztosít
A fényes fehér LED késleltetési funkcióval javítja a láthatóságot
1,1 J ütési energia, 0-4280 ütés/prc, 0-910 fordulat/perc terhelés nélküli fordulatszámmal, ideális horgonyok és rögzítőfuratok fúrásához betonba, téglába és falazatba 4 mm-től 14 mm-ig terjedő vastagságban
2 üzemmódja van: fúrás és ütvefúrás
Tartozékok: 2 db XR Lithium 3Ah akkumulátor, töltő, övcsipesz, rezgéscsillapító oldalfogantyú, TSTAK tok
| Tokmány típusa | SDS plus |
| Ütő funkció | Van |
| Akkumulátor kapacitása | 3 Ah |
| Ütési energia | 1.1 J |
| Ütés percenként (BPM) | 4280 Perc./perc |
| Max. Fúrás átmérője - Beton | 14 mm |
| Max. Fúrás átmérője - Fa | 13 mm |
| Max.fúrási teljesítmény - (Fém) | 10 mm |
| Terhelés nélküli fordulatszám | 910 ford./perc |
| Funkciók száma | 2 |
| Bizonytalanság (rezgések) | 1,5 m/s² |
| Kézi/karos vibráció - Cementfúrás | 9,7 m/s² |
Hasonló termékek
121.280 Ft
(95.496 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
131.570 Ft
(103.598 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
132.500 Ft
(104.331 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
133.360 Ft
(105.008 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
135.075 Ft
(106.358 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
137.330 Ft
(108.134 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat