Leírás és Paraméterek
DEWALT DCGG571M1-QW
Rutinszerű karbantartási feladatok elvégzéséhez akár kétszer olyan gyorsan, mint a kézi zsírzóval
690 bar-t (10000 psi) kimeneti nyomást és 147g percenként áramlási sebességet biztosi
Ürítő szelep lehetővé teszi a felhasználó számára, hogy a felesleges levegőt kiengedje meggátolva a szivattyú szelepeit érintő túlnyomás képződést és az alkalmazási sebesség csökkenését
A készülék innovatív szivattyú szűrő rendszere meggátolja a szennyeződések áthaladását a pumpa mechanizmusán.
Tartozékok: 1 x 4.0Ah XR Li-Ion akkumulátor töltöttségjelzővel, 1 x DCB105 univerzális töltő, vállpánt, koffer
| Akkumulátor | XR Li-Ion |
| Feszültség | 18 V |
| Akkumulátor kapacitás | 4.0 Ah |
| Kimeneti nyomás | 690 bar |
| Kimeneti nyomás | 10,000 PSI |
| Előtolási sebesség | 147 g/perc |
| Zsír típusa | NLGI #2-ig |
| Kenőzsír kapacitás (Ömlesztett) | 453 g |
| Kenőzsír kapacitás (Patront) | 400 g |
| Tömlőhosszúság | 1000 mm |
| Magasság | 230 mm |
| Hosszúság | 390 mm |
| Súly | 7kg |
| Hangnyomás | 76 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K 3 (hang) | 3 dB(A) |
| Akusztikus nyomás | 87 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 3 dB(A) |
| Súlyozott rezgésgyorsulás | <2.5 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
Hasonló termékek
188.690 Ft
(148.575 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
172.990 Ft
(136.213 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
208.535 Ft
(164.201 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
146.920 Ft
(115.685 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
121.790 Ft
115.990 Ft
(91.331 Ft + ÁFA)
5%
Raktáron
251.190 Ft
(197.787 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
110.145 Ft
(86.728 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
109.225 Ft
(86.004 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
108.065 Ft
(85.091 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
105.000 Ft
(82.677 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat