Leírás és Paraméterek
DeWalt DCG460NK-XJ 54V-os akkumulátoros sarokcsiszoló
A Dewalt DCG460 egy 54V-os kefe nélküli FLEXVOLT rendszerű, 230 mm-es sarokcsiszoló, erős, építőipari és fémmegmunkálási feladatokra tervezett, kivételes teljesítményű gép. A gyártó eddigi első akkus 230-as sarokcsiszolója!
A 69,9 mm-es vágási mélységet kínáló DCG460 számos olyan funkcióval rendelkezik. A 2800 W-os kimeneti teljesítmény mellett, 6000 ford./perc üresjárati fordulatszámmal rendelkezik, valamint számos fejlett funkcióval és biztonsági vezérlővel rendelkezik. Úgy mint a lágyindítás és az elektronikus kuplung (E-Clutch) ami a visszarúgást fékezi meg.
AIRLOCK rendszerhez köthető, a DWE46229-es adapteren keresztül! Furatmérete M14-es mint a legtöbb vágókorongnak a méretkategóriában.
Egyedi kofferben szállítva!
| Üresjárati fordulatszám | 8 000 - 24 000 /min |
| Korongátmérő | 230mm |
| Termék típusa | sarokcsiszoló |
| Akkumulátor feszültség | 54V |
| Üresjárati fordulat | 6000 ford/perc |
| Furat méret | M14 |
| Méretek | 650 x 450 x 220 mm |
| Súly | 5.94 kg |
Hasonló termékek
179.790 Ft
(141.567 Ft + ÁFA)
Raktáron
179.735 Ft
(141.524 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
196.685 Ft
(154.870 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
168.250 Ft
(132.480 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
165.880 Ft
(130.614 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
162.955 Ft
152.890 Ft
(120.386 Ft + ÁFA)
6%
Raktáron
206.165 Ft
(162.335 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
206.165 Ft
(162.335 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
209.040 Ft
(164.598 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
144.555 Ft
(113.823 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat
