Leírás és Paraméterek
DEWALT DCG45MP2T-QW akkumulátoros sarokcsiszoló - McLaren Design
A DeWalt és a McLaren Forma 1-es csapat közös együttműködéséből létrejött termékkör 2026-os új eleme a 125 mm-es sarokcsiszolója. Mindkét csapat több évre szóló együttműködést jelentett be, a Stanley Black & Decker lett a McLaren Forma-1-es csapat hivatalos szerszám- és tárolópartnere.
Elektronikus motorfék a gép kikapcsolásakor gyorsan leállítja a hajtást, az elektronikus visszarúgás gátló rendszer megakadályozza az erős visszarúgást, ha a penge beleragadna az anyagba, vigyázva a csuklóra. A gép szerkezet és belső alkatrészei megegyeznek a DCG405-os géppel, kizárólag külső megjelenésben tér el. Limitált kiadás, egyedisége megkérdőjelezhetetlen.
Egy speciális háló megakadályozza, hogy a durva szennyeződések beszívódjanak a motorba. Ezen keresztül a takarítás is egyszerűbb.
Tartozékok: 2 db 5.0 Ah-s XR akkumulátorral, DCB1104-es töltővel, TSTAK tároló tárolóval.
| Csiszolótányér-átmérő | 100 - 125 mm |
| Üresjárati fordulatszám | 8 000 - 27 500 /min |
| Korongátmérő | 125mm |
| Üresjárati fordulatszám | 9000 /perc |
| Tárcsaátmérő | 125 mm |
| Kihajtótengely | M14 |
| Tömeg | 1.8 kg |
| Hosszúság | 310 mm |
| Kéz/kar vibráció - köszörülés | 4.1 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Kéz/kar vibráció - csiszolás | 2.7 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K 2 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Hangnyomás | 83 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K1 (hang) | 3 dB(A) |
| Akusztikus nyomás | 94 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 3 dB(A) |
| Leadott teljesítmény | 800 W |

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat
