Leírás és Paraméterek
DCG440N-XJ54V XR FLEXVOLT sarokcsiszoló
- Biztonságos és szabályozható használat az elektronikus lágyindításnak köszönhetően
- Az 54 V-os kefe nélküli motor javítja a teljesítményt az igényes alkalmazásokban
- Az elektronikus fék gyorsan leállítja a kereket, ha a ravaszt kioldják
- Elektronikus tengelykapcsoló csökkenti a visszarúgási reakciót becsípődés vagy elakadás esetén
- A levegőbemeneti szellőzőnyílásokon lévő hálós burkolat megakadályozza a por beszívását a motoron
- A süllyesztett orsózár kialakítás lehetővé teszi a maximális vágási mélységet és a gombok nagyobb védelmét szűk helyeken történő használat esetén
| Csiszolótányér-átmérő | 151 - 200 mm |
| Üresjárati fordulatszám | 8 000 - 20 000 /min |
| Korongátmérő | 125mm |
| Tárcsa átmérő | 180 mm |
| Rögzítőanya | M14 |
| Termék súlya | 2.6 kg |
| Feszültség | 54 V |
| Termék hossza | 260 mm |
Hasonló termékek
142.185 Ft
(111.957 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
141.520 Ft
(111.433 Ft + ÁFA)
Raktáron
144.555 Ft
(113.823 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
123.225 Ft
(97.028 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
123.225 Ft
(97.028 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
162.955 Ft
152.890 Ft
(120.386 Ft + ÁFA)
6%
Raktáron
165.880 Ft
(130.614 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
168.250 Ft
(132.480 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
116.115 Ft
102.182 Ft
(80.458 Ft + ÁFA)
12%
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat
