Leírás és Paraméterek
DEWALT DCG426N-XJ
3 fokozatú sebességbeállítás a még nagyobb szabályozhatóság és szélesebb körű felhasználhatóság érdekében
Kétpozíciós változó sebességkapcsoló
A hálós védőelem csökkenti a motor szennyeződését
A tartós textúrált gumis orr megnöveli a kényelmet és a kontrollt
| Csiszolótányér-átmérő | 80 - 100 mm |
| Teljesítmény | 300 - 500 W |
| Felvett teljesítmény | 1000 W |
| Leadott teljesítmény | 760 W |
| Üresjárati fordulatszám | 0 - 5,000/ 17,500/ 25,000 /perc |
| Tárcsaátmérő | 38 mm |
| Kihajtótengely | M15 |
| Tömeg | 1.7 kg |
| Hosszúság | 380 mm |
| Magasság | 85 mm |
| Kéz/kar vibráció - köszörülés | 4.4 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Hangnyomás | 92 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K1 (hang) | 3 dB(A) |
| Akusztikus nyomás | 103 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 3 dB(A) |
| Befogópatron méret | 6 mm |
| Tengelyrögzítés | Nincs |
Hasonló termékek
85.310 Ft
(67.173 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
78.200 Ft
(61.575 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
78.200 Ft
(61.575 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
127.965 Ft
(100.760 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
71.090 Ft
(55.976 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
49.765 Ft
(39.185 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
158.770 Ft
(125.016 Ft + ÁFA)
Raktáron
42.310 Ft
41.580 Ft
(32.740 Ft + ÁFA)
2%
Raktáron
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat