Leírás és Paraméterek
DEWALT DCG418T2-QW
A Dewalt DCG418 54V 125 mm-es FlexVolt XR sarokcsiszoló ideális a az iparban dolgozó szakemberek és a barkácsolás szerelmesei számára is egyaránt
Nagy teljesítményű motorral készült, amely akár 30%-kal nagyobb teljesítményt biztosít, mint az előző modell
E-fékjét és E-kuplungját úgy tervezték, hogy a felhasználónak védelmet nyújtson tárcsaelakadás esetén
Hálós motor védőburkolattal rendelkezik, ez hozzájárul a szerszám élettartamának általános növeléséhez
Tartozék: koffer, 2 db 6Ah akkumulátor, töltő
| Csiszolótányér-átmérő | 100 - 125 mm |
| Üresjárati fordulatszám | 8 000 - 20 000 /min |
| Korongátmérő | 125mm |
| Tömeg | 7,7 kg |
| Hosszúság | 400 mm |
| Magasság | 125 mm |
| Üresjárati fordulatszám | 9000 /perc |
| Tárcsaátmérő | 125 mm |
| Bizonytalansági tényező K1 (hang) | 3 dB(A) |
| Hangnyomás | 84 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 3 dB(A) |
Hasonló termékek
209.040 Ft
(164.598 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
206.165 Ft
(162.335 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
206.165 Ft
(162.335 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
196.685 Ft
(154.870 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
281.995 Ft
(222.043 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
182.470 Ft
(143.677 Ft + ÁFA)
Raktáron
179.790 Ft
(141.567 Ft + ÁFA)
Raktáron
179.735 Ft
(141.524 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
168.250 Ft
(132.480 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
165.880 Ft
(130.614 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat