Leírás és Paraméterek
DEWALT DCG418N-XJ
A Dewalt DCG418 54V 125 mm-es FlexVolt XR sarokcsiszoló ideális a az iparban dolgozó szakemberek és a barkácsolás szerelmesei számára is egyaránt
Nagy teljesítményű motorral készült, amely akár 30%-kal nagyobb teljesítményt biztosít, mint az előző modell
E-fékjét és E-kuplungját úgy tervezték, hogy a felhasználónak védelmet nyújtson tárcsaelakadás esetén
Hálós motor védőburkolattal rendelkezik, ez hozzájárul a szerszám élettartamának általános növeléséhez
| Csiszolótányér-átmérő | 100 - 125 mm |
| Üresjárati fordulatszám | 8 000 - 20 000 /min |
| Korongátmérő | 125mm |
| Tömeg | 2.8 kg |
| Hosszúság | 400 mm |
| Magasság | 125 mm |
| Üresjárati fordulatszám | 9000 /perc |
| Tárcsaátmérő | 125 mm |
| Bizonytalansági tényező K1 (hang) | 3 dB(A) |
| Hangnyomás | 84 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 3 dB(A) |
Hasonló termékek
109.005 Ft
(85.831 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
106.635 Ft
(83.965 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
102.070 Ft
(80.370 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
116.115 Ft
102.182 Ft
(80.458 Ft + ÁFA)
12%
Külső raktárról elérhető
101.630 Ft
(80.024 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat