Leírás és Paraméterek
DEWALT DCG412N-XJ
Acélból megmunkált hajtómű kerekek növelik a szerszám tartósságát és a lecsökkent vibráció fokozza a produktivitást
Új intelligens kapcsoló kialakítás biztonsági reteszeléssel ellátva a megnövelt felhasználás és biztonság miatt.
Szerszám nélkül állítható tárcsaburkolat
Tengelyrögzítő a gyors és kényelmes tárcsa cseréhez
| Csiszolótányér-átmérő | 100 - 125 mm |
| Üresjárati fordulatszám | 5 000 - 25 500 /min |
| Korongátmérő | 125mm |
| Üresjárati fordulatszám | 7000 /perc |
| Tárcsaátmérő | 125 mm |
| Kihajtótengely | M14 |
| Tömeg | 2.9 kg |
| Hosszúság | 400 mm |
| Magasság | 125 mm |
| Kéz/kar vibráció - köszörülés | 6.0 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Hangnyomás | 87 dB(A) |
| Akusztikus nyomás | 98 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 5 dB(A) |
| Akkumulátor | XR Li-Ion |
| Feszültség | 18 V |
| Akkumulátor kapacitás | 4.0 Ah |
| Leadott teljesítmény | 405 W |
Hasonló termékek
58.800 Ft
(46.299 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
61.615 Ft
(48.516 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
61.615 Ft
(48.516 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
61.615 Ft
(48.516 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
56.875 Ft
(44.783 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
56.875 Ft
(44.783 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
56.875 Ft
(44.783 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
64.565 Ft
(50.839 Ft + ÁFA)
Raktáron
66.350 Ft
(52.244 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
52.135 Ft
(41.051 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat
