Leírás és Paraméterek
DEWALT DCG409H2T-QW
A gumi fogantyú fokozott tapadást és kényelmet biztosít
A kefe nélküli motor jobb üzemidőt és tartósságot biztosít
Az elektronikus fék gyorsan leállítja a kereket, amikor elengedik a ravaszt
Az elektronikus tengelykapcsoló csökkenti a visszarúgási reakciót becsípődés vagy elakadás esetén
Az elektronikus tengelykapcsoló a szerszám kikapcsolásával reagál egy elakadt helyzetre
Elektronikus lágyindító a kontrolláltabb indítás érdekében
| Csiszolótányér-átmérő | 100 - 125 mm |
| Üresjárati fordulatszám | 8 000 - 20 000 /min |
| Korongátmérő | 125mm |
| Csiszolótányér-átmérő | 100 - 125 mm |
| Üresjárati fordulatszám | 8 000 - 20 000 /perc |
| Tárcsaátmérő | 125 mm |
| Szerszám felfogatás | M14 |
| Kéz/kar vibráció - köszörülés | 8.3 m / s2 |
| Kéz/kar vibráció - csiszolás | 2.6 m / s2 |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 1.5 m / s2 |
| Hangnyomás | 83 dB (A) |
| Tartozékok | 2 db 5 Ah akkumulátor, töltő, koffer |
Hasonló termékek
206.165 Ft
(162.335 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
206.165 Ft
(162.335 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
196.685 Ft
(154.870 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
182.470 Ft
(143.677 Ft + ÁFA)
Raktáron
179.790 Ft
(141.567 Ft + ÁFA)
Raktáron
179.735 Ft
(141.524 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
239.340 Ft
(188.457 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
168.250 Ft
(132.480 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
165.880 Ft
(130.614 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
162.955 Ft
152.890 Ft
(120.386 Ft + ÁFA)
6%
Raktáron
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat
