Leírás és Paraméterek
DEWALT DCG406NT-XJ
DeWalt DCG406N-XJ akkus sarokcsiszoló, kefe nélküli 18 V XR Li-Ion motorral
Az elektronikus fék a kapcsoló elengedése után gyorsan leállítja a kereket
Elektronikus tengelykapcsoló csökkenti a visszacsatolást a penge elakadása esetén
Az ergonomikus gumi markolat jobb tapadást és kényelmet biztosít
Tartozék: koffer
| Csiszolótányér-átmérő | 100 - 125 mm |
| Üresjárati fordulatszám | 8 000 - 20 000 /min |
| Korongátmérő | 125mm |
| Felvett teljesítmény | 1000 W |
| Üresjárati fordulatszám | 9000 /perc |
| Tárcsaátmérő | 125 mm |
| Kihajtótengely | M14 |
| Tömeg | 3 kg |
| Hosszúság | 310 mm |
| Kéz/kar vibráció - köszörülés | 4.4 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Kéz/kar vibráció - csiszolás | 2.5 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K 2 (vibráció) | 1.7 m/s2 |
| Hangnyomás | 85 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K1 (hang) | 3 dB(A) |
| Akusztikus nyomás | 96 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 3 dB(A) |
| Akkumulátor | Li-Ion |
| Feszültség | 18 V |
| Leadott teljesítmény | 800 W |
Hasonló termékek
90.050 Ft
(70.906 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
90.050 Ft
(70.906 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
82.940 Ft
(65.307 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
81.215 Ft
(63.949 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
80.570 Ft
(63.441 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
94.790 Ft
(74.638 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
78.200 Ft
(61.575 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat