Leírás és Paraméterek
DEWALT DCG405H2T-QW
Elektronikus motorfék a gép kikapcsolásakor gyorsan leállítja a hajtást
Az elektronikus visszarúgásgátló rendszer megakadályozza az erős visszarúgást, ha a penge beleragadna az anyagba
Egy speciális háló megakadályozza, hogy a durva szennyeződések beszívódjanak a motorba
Tartozékok: 2x Új generációs 5Ah/18V PowerStack™ akkumulátor, 1x töltő, TSTAK koffer
| Csiszolótányér-átmérő | 100 - 125 mm |
| Üresjárati fordulatszám | 10 000 - 34 000 /min |
| Korongátmérő | 125mm |
| Üresjárati fordulatszám | 9000 /perc |
| Tárcsaátmérő | 125 mm |
| Kihajtótengely | M14 |
| Tömeg | 1.8 kg |
| Hosszúság | 310 mm |
| Kéz/kar vibráció - köszörülés | 4.1 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Kéz/kar vibráció - csiszolás | 2.7 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K 2 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Hangnyomás | 83 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K1 (hang) | 3 dB(A) |
| Akusztikus nyomás | 94 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 3 dB(A) |
| Leadott teljesítmény | 800 W |
Hasonló termékek
206.165 Ft
(162.335 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
206.165 Ft
(162.335 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
209.040 Ft
(164.598 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
182.470 Ft
(143.677 Ft + ÁFA)
Raktáron
179.790 Ft
(141.567 Ft + ÁFA)
Raktáron
179.735 Ft
(141.524 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
168.250 Ft
(132.480 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
165.880 Ft
(130.614 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
162.955 Ft
152.890 Ft
(120.386 Ft + ÁFA)
6%
Raktáron
239.340 Ft
(188.457 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat
